Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Selamun aleyküm öncelikle " Animal pak, kreatin, optimum gold whey " aldım buunla birlikte 3400 kalorilik bir diyete girdim. Ve fark ettimki testislerim biraz küçülmüş gibi geldi ve hafif ağrı var. Bunun nedeni animal pakdan olabilirmi ? Başka bir forumda da bir arkadaş animal pak ve ereksiyon diye bir başlık açmış ne yapmalıyım ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Forum Üyesi
İçine yatmadı ise kullanma sağlık şakaya gelmez senin vucudunu senden iyi tanıyan birisi daha çıkmaz.
için rahat etmeyecek ise kesinlikle kullanma amacımız bunu yaşam stili haline getirmek :) sıkıntılar olsun istemeyiz

Yorum
Forum Üyesi
Web Sitesi
www.uluslararasiogrenci.com
Yeni başlayan hiç kimseye animal önerilmez bilinçsiz iş ve harcama yapmayın animal ın tüm ürünleri biraz ağır orta düzey spor geçmişi olması lazım. ara verebilirsiniz yada ufak tozlar şeklinde alın bir kenara bırakıp unutup son kullanım tarihini de geçirmeyin

Yorum
Forum Üyesi
Yeni başlayan hiç kimseye animal önerilmez bilinçsiz iş ve harcama yapmayın animal ın tüm ürünleri biraz ağır orta düzey spor geçmişi olması lazım. ara verebilirsiniz yada ufak tozlar şeklinde alın bir kenara bırakıp unutup son kullanım tarihini de geçirmeyin
hocam 1 yıldır spordayım zaten normalde günde 2 tane alınması gerekirken 1 paketi 3 öğüne bölüp alıyordum.

Yorum
Forum Üyesi
Web Sitesi
5 yılının içinde olan arkadaşlarımız bile bazen çok ağır olduğu söylüyorlar . creatin kullanıyorsanız ve yetersiz su içiyorsanız oda etkili olmuş olabilir. biraz ara verin sonara tekrar ufak miktarda kullanın, hava değişimi de etken alabilir buna

Yorum
Forum Üyesi
5 yılının içinde olan arkadaşlarımız bile bazen çok ağır olduğu söylüyorlar . creatin kullanıyorsanız ve yetersiz su içiyorsanız oda etkili olmuş olabilir. biraz ara verin sonara tekrar ufak miktarda kullanın, hava değişimi de etken alabilir buna
anladım şuan 5 gün kullandım kreatinide yüklemeli kullandım o konuyu çok araştırdım mantıklısı yüklemeli geldi yarın yükleme bitiyor. Sence şimdi nasıl kullanmalıyım animalı ? Su içimimde ne yalan söyli elmden gelidğince içmeye çalışıyorum ama işteyken fazla içemiyorum 8 saat

Yorum
Forum Üyesi
Web Sitesi
kreatin yüklemesi diye bir sey yok öncelikle firma ve satıcıların hikayeleri kreatin ucuz ve 500 gr, 147 servis yetebiliyor ayrıca fazla hem böbrekleri yorarken bende vucutdan sıvı olarak fazla aminoasitler gibi atılır. 1-1 yada 3-1 4-2 gibi ay ve bırakma yapılıyor genelde . su çok önemli kreatinde en az 3 lt gibi bir kanı var en kötü 60 kg birisini düşündüğümüzde 18 saat ayakta ise 3 lt su hiç bir sey ayrıca kas dolgunluğu içinde su içmek önemli . kreatini hergün aynı saatlerde almak önemli hem spor disiplini hemde günlük su ihtiyaçınızı dengeli tutumak için

Yorum
Forum Üyesi
Bir doktoru dinledim ve makalelere de baktım. Doktor kreatinin hücrede belli bir doygunluga gelmesi gerektiği için yükleme şart diyor. Makalede ise " 2 yükleme yöntemi vardır. 1. yüklemei 5-7 gün yada uzun süreli 3-4 ay kullanım. Testler sonucu 2 sininde farkı görülmemiş. Sadece yüklemede daha erken sonuç alınmış. "

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: