Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Supplement tavsiyesi

ruiz

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Merhaba arkadaşlar,

Evde bir süredir spor yaptıktan sonra spor salonuna başlayacağım. Kırmızı et tüketmediğim için kreatin almayı düşünüyorum. Ayrıca bunun yanına bir supplement ile kombine etmek istiyorum. Protein tozu kullanmayacağım çünkü protein ihtiyacımı tavuk+yumurta+lor peyniri ile karşılayabiliyorum. Sizler ne önerirsiniz ? ( şuan bcaa almayı düşünüyorum kreatinin yanına )

can büyükelyas

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
Merhaba arkadaşlar,

Evde bir süredir spor yaptıktan sonra spor salonuna başlayacağım. Kırmızı et tüketmediğim için kreatin almayı düşünüyorum. Ayrıca bunun yanına bir supplement ile kombine etmek istiyorum. Protein tozu kullanmayacağım çünkü protein ihtiyacımı tavuk+yumurta+lor peyniri ile karşılayabiliyorum. Sizler ne önerirsiniz ? ( şuan bcaa almayı düşünüyorum kreatinin yanına )
Sevgili dostum öncelikle supplementler için erken. Ama illa ki kullanacağım başka yolu yok diyorsan da önce amacını ve bütçeni belirtmelisin.

ruiz

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Sevgili dostum öncelikle supplementler için erken. Ama illa ki kullanacağım başka yolu yok diyorsan da önce amacını ve bütçeni belirtmelisin.
Can Bey amacım kütle kazanmak , şubat ayından beridir bilfiil sporun içindeyim. Çok supplement meraklısı birisi değilim fakat denemek istiyorum. Siz ne önerirdiniz kreatinin yanına supplement olarak ? ( Toplam bütçem 180 tl )

can büyükelyas

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
Can Bey amacım kütle kazanmak , şubat ayından beridir bilfiil sporun içindeyim. Çok supplement meraklısı birisi değilim fakat denemek istiyorum. Siz ne önerirdiniz kreatinin yanına supplement olarak ? ( Toplam bütçem 180 tl )
BCAA ve glutamine içerikli ürünler alabilirsin. :Her ne kadar glutamine'in oral yolla alındığında bir faydasının olmadığı konusunda makaleler olsa da yine de kullanan milyonlarca sporcu var.

ruiz

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
BCAA ve glutamine içerikli ürünler alabilirsin. :Her ne kadar glutamine'in oral yolla alındığında bir faydasının olmadığı konusunda makaleler olsa da yine de kullanan milyonlarca sporcu var.
Can Bey,
Gaspari Bcaa 6000 önerir misiniz ?

can büyükelyas

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
Gaspari en iyi gelişim gösteren ürün ödülünü almış bir marka. Ben sadece superpump kullandım orta seviyede memnuniyet derecem var. Diğer ürünleri konusunda yorum yapamayacağım ama 4:1.1 oranı var BCAA 6000 de. Yani haliyle lösin fazla. Bu iyi birşey tabi ki. Ama ben kendi kullanmadığım hiçbir ürünü sana git al demem.

SaVaS

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
kreatin olarak -> Universal Creatine Powder 300 Gr - Universal Kreatin Monohidrat | Supplementler bunu önere bilirim 300 gr bayağı bir yetiyor günde zaten 3 gr 4 gr falan alman gerekiyor ( orta veya ileri değilsen ki yeni başlıcakmışsın )
ama can hocanın dediği gibi yeni başlıyacaksan hiç gerek yok sende şöyle bir etki bırakır ilk ay çok verim alırsın ve onların takviyelerden geldiğini sanırsın buda sürekli ihtiyaç hissi uyandırır ondan ilk 3 ay alma bence

tatar

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
kullandıklarım arasında en iyi bcaa' yı söyleyecek olursam kesinlikle hardline bcaa 4.1.1.