Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Supplement Sorunsalı

AspenSilber

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Merhabalar Arkadaşlar Bu Güne Kadar 4 5 Farkli Doktora Sordum Bu Supplement Isini Annede Hemşire Olunca Bana Supplement Yasak Oldu Hafifte Kafaya Takmis Durumdayim Kendim Gun Icinde 200+ Protein aliyorum Farkli Kaynaklardan Ancak Protein Tozunun Hizli Kana Karismasi ve Pratikligi icin Oncelikle Protein Tozu Ardindanda Bcaa Kullanmak Istiyorum. Doktorlarin Cidden Bisey Bildiginden Emin Degilim Duzgun Bi Cevap Veremiyorlar Ama Bende Kuskuluyum Zararlirir Diye Kafamda Deli Sorular :) Kullanmadan Devam Etsem Sorun yaratirmi Kullansam Rahatsizlik Yasatirmi Bu Benim gibi Bircok Arkadasin Kafasini Kurcaliyor Eminim Saygilar
Boy:1.66
Kilo:75
1 seneyi gecti bb ye baslayali

SaVaS

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
+200 protein alıyorsan ne gerek var destekleyici ürüne ayrıca zararlı diyorsa doktor git ona sor ne kadar süre spor yaptı ? spor ile ilgisi ne ? sokaktan duydukları ile protein tozu zararlı diyorlar. supplement doğal ürünlerdir.

AspenSilber

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Spor sonrasi kana hizli karistigi icin dusunmustum birde definasyon doneminde kas kaybini azaltmak icin.bcaa kullanmayi dusunmustum

SaVaS

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
Spor sonrasi kana hizli karistigi icin dusunmustum birde definasyon doneminde kas kaybini azaltmak icin.bcaa kullanmayi dusunmustum
200 GR protein bence sana göre fazla daha fazla almanın anlamı yok bardak gibi düşün bir bardak 150 gr alıyorsa sen ona 200 gr koyarsan ne olur taşar vucutta öyle

ftrci05

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
hastalanırsanız doktora gidin doktorun alanı çünkü o ... kimya ve beslenme doktorun işi değildir .. ama adamların egoları o kadar yüksek ki herşeyin en iyisni bildiklerini zannediyolar yakında uzaylada ilgilenmeye başlar ... gidin labarotuvarda ki insanlara sorun alın bcaa yı protein tozunu laboratuvara götürün onlara sorun .. doktorlar yağ yakıcılar zararllıdır diyor adam kendi hastasına l carnitine veriyor creatin veriyor ... onların bildiği normal halkın bildiğinden farksız yani supplementlerle steroidleri karıştırmak .. herkes eğitim aldığı konuda yorum yapsa nolcak sanki ..