Soru Supplement oneri

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Merhabalar
Karantina dolayısıyla biraz yağlandım yag oranım 15 16 civarlarında kol 38 bel 84 boy 180 kilo da 80 karantina bittikten sonra salonların açılmasıyla supplement kullanmayı düşünüyorum ilk defa kullanıcam amacım yağ oranımı düşürerek büyümek sizce ne kullanmalıyım aklımda creatin var onerinizi bekliyorum buda karantinadan önceki halim şuan çok fark yok sadece biraz yağlandım
Screenshot_20210501-193155_WhatsApp.jpg Screenshot_20210501-193104_WhatsApp.jpg

Forum Üyesi
Merhabalar
Karantina dolayısıyla biraz yağlandım yag oranım 15 16 civarlarında kol 38 bel 84 boy 180 kilo da 80 karantina bittikten sonra salonların açılmasıyla supplement kullanmayı düşünüyorum ilk defa kullanıcam amacım yağ oranımı düşürerek büyümek sizce ne kullanmalıyım aklımda creatin var onerinizi bekliyorum buda karantinadan önceki halim şuan çok fark yok sadece biraz yağlandım

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
Forum Üyesi
L-karnitin alabilirsin cla alabilirsin sana tavsiyem kingsize markasının thermo carnitine adlı takviyesini al hem diğer markalara göre daha fazla carnitine içeriyor hem da ucuz ayriyetten içinde yeşil çay ve kafein de içeriyor antrenmandan 30dk önce alicaksin bunu 2 ayda kup kuru olursun

2 Yorumlar
Y
Yldzhan yorum yaptı
Siz kullandınız mı

A
ArdaK yorum yaptı

Kullanmadım ama yağ oranını düşürmek istiyorsan sürece hızlandırıcaktir

• :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol: