Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Supplement kararsızım biraz :)

hakanunluer

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Merhaba, Gaspari Myofusion Elite Whey proteini, universall 2700 amino asit, gnc creatine, nestle glutamin, noxable ürünlerim var. Size danışmak istediğim konu ise omg3/6/9 balık yağı takviyesi aldım. Ama ben bu yağ takviyesini bulk döneminde bu kombinin arasında kullanıyımmı onda tereddütte kaldım. Birde noxable nasıl kullanmamı tavsiye edersiniz?Bu iki ürün kafamı karıstırıyor nasıl ve ne zaman kullanmam gerektiği konusunda. Bunun yanında magnevit ve supradyn all day alıcam. Bi 4-5 kg almak istiyorum acıkcası. Kıymetli yorumlarınızı bekliyorum.:confused::confused:

tatar

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
omega 6-9 u yiyeceklerden yeteri kadar alıyoruz yani sadece omega 3 kullanmanız yeterli olur, bir dahakine bu şekilde alırsanız daha iyi olur diye düşünüyorum, omega 3 takviyesini her zaman alabilirsiniz, sonuçta kalp, damar, beyin sağlığı için olmazsa olmaz bir yağ asididir. sabah kahvaltıyla beraber 1000mg, spor sonrası yemekle beraber 1000mg alımı yeterli olur. ancak her ürünün epa, dha içerik oranları farklı o yüzden; Günlük alınan Omega-3' ün içerisindeki EPA ve DHA asitlerinin toplamı 1.6 gram olacak şekilde kullanmanız çok daha iyi olur.

Fatih A.

Moderatör
SMS Onaylı
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
4
Merhaba, Gaspari Myofusion Elite Whey proteini, universall 2700 amino asit, gnc creatine, nestle glutamin, noxable ürünlerim var. Size danışmak istediğim konu ise omg3/6/9 balık yağı takviyesi aldım. Ama ben bu yağ takviyesini bulk döneminde bu kombinin arasında kullanıyımmı onda tereddütte kaldım. Birde noxable nasıl kullanmamı tavsiye edersiniz?Bu iki ürün kafamı karıstırıyor nasıl ve ne zaman kullanmam gerektiği konusunda. Bunun yanında magnevit ve supradyn all day alıcam. Bi 4-5 kg almak istiyorum acıkcası. Kıymetli yorumlarınızı bekliyorum.:confused::confused:
Omega yağ asitlerini hayatın boyunca alman gerekiyor, özel kullanım zamanı veya şekli yok, eksik etme hiçbir zaman. İyi Çalışmalar.

hakanunluer

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Günlük alınan Omega-3' ün içerisindeki EPA ve DHA asitlerinin toplamı 1.6 gram olacak şekilde kullanmanız çok daha iyi olur. Bunu unutmıcam teşekkür ederim. Bu işin altın bilgisi bu sanırım :) Noxu kullanıyım mı bu kombinle ne dersiniz?