Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Şüphe

hunemre

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Merhaba arkadaşlar. Benim şöyle bir sorum olacak. Ben protein tozumu ve diger ürünleri gnc den alıyorum lakin suan iş geregi 1 aylığına gnc olmayan bir ilimize geldim. Sipariş vermem gerekirse bana bir kac güvenilir yani sahte ürün gondermeyecek site yazabilir misiniz ? Siteler gördüğüm kadari ile hediye falan da gonderiyor alışveriş yapanlara. Eger güvenilir bir site bulursam eve döndüğümde de o siteden alışveriş e devam edeceğim Gnc de kazik yemek zoruma gidiyor çünkü. Ürün alıyorum ertesi gün ayni ürün 30 lira asagi inmis vsvsvs. Simdiden herkese teşekkürler

ardarda45

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Sahte ürün derken?? Böyle durumlar mı yaşandı acaba??

Benim şu ana kadar alışveriş yaptığım 2 site neosante(şubelerine gidersen 20-30 lira indirim alabilirsin) ve protein7. Hocalarım veya arkadaşlarım supplementler fit-bull besindestekten alışveriş yapmışlardı ki fiyat için arada bende yoklarım. Mecidiyeköyde de fit-plus diye bir mekan var adamın sitesi tam emin değilim ama fitplusbesindestek.com idi.
Bu arada Gnc çok kazık sanki :)

hunemre

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Gnc cok kazık kardesm. Sahte ürün olayını cok duydum bu yüzden sordum :) protein7 yi bende duydum oradan siparis versem iyi olacak galiba

M.Akif Mızrak

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
protein7, supplementler, fitbull bu üçünden de alışveriş yaptım hiç bir sıkıntı yaşamadım, gönül rahatlığıyla alabilirsin

hunemre

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Tskler kardesm aynen protein7 den alaym yarin verecegm siparis

can büyükelyas

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
Gayet güvenilir siteler var zaten geneli yazılmış. Bende supplementler ve naturalspor kullanıyorum. Ne bir sorun ne bir sıkıntı hiçbirşey yok. GNC den alışveriş mi yapılır çılgın mısın :)

hunemre

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Sagolun arkadaslar :) valla aklima girdiler gnc den baska yerden alma diye bende 1 senedir falan gnc den aliyorum paralar bosa gitti bundan sona yasasin sanal alem :) herkese tsklet

burakkho

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 250. Mesaj!
Fit Puan
0
Protein7, fitbull, supplementler.com'dan ve n11'den alışveriş yaptım şuana kadar güvenilebilirler.

elbiskuha

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
0
protein7 den siparişi gece veriyorum sabah kapımda.;) istanbul içine dağıtımı çok çabuk sanırım.diğer firmalarda böyledir belki bilemiyorum başka yerden ürün almam gerekmedi şuana kadar.

micromaniac

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Supplementler'e gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz arkadaş şuan çalıştığım kargo firması ile çalışıyorlar ben bütün supplementlerimi buradan temin ediyorum yalnız supplementlerin üzerindeki etiket bölümlerinin bazı bölümlerine siyah bant çekiyorlar bunuda araştırdım ve kendilerine sordum tarım bakanlığı ürünlerin gümrükten geçişinde böyle yapılmasını mecburi kılmış.