Sporu bırakıp tekrar başlamak

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Merhaba arkadaşlar bi sorum olucaktı şimdi ben yaz aylarında yaklaşık 3-4 ay spor yaptım ve salonların kapanmasıyla beraber yaklaşık 5 5.5 ay ara vermek zorunda kaldım. Şimdi Salonlar tekrar açıldı. Başlar isem Eylül ayına kadar tekrar sporumu yapabileceğim fakat şöyle bir sıkıntı var Eylül 13 de Üniversiteler açılıyor. Bende İstanbula taşınmak zorunda kalacağım üniversitemden dolayı. Biliyosunuz İstanbulda sıkıntılı biyer çok masraflı olacak yani oraya hazırlık düzen kurma mevzuları vs 4-5 ay daha minimum ara vermek zorunda kalacağım.Düşünüyorum ne yapmalıyım yinede gitmelimiyim ? Böyle olunca hevesim kırılıyor gerçekten şöyle bi üst üste 8 9 ay gidebileceğimi bilsem çok hype olucağımda bitürlü timing tutturamıyorum :) Ne düşünüyosunuz yinede gitmeli miyim yoksa İstanbula tam düzen oturttuktan sonra düzenli bi şekilde bırakmadan orda mı başlasam ?

Yönetici
SMS Onaylı
Mesaj Lideri
Merhaba arkadaşlar bi sorum olucaktı şimdi ben yaz aylarında yaklaşık 3-4 ay spor yaptım ve salonların kapanmasıyla beraber yaklaşık 5 5.5 ay ara vermek zorunda kaldım. Şimdi Salonlar tekrar açıldı. Başlar isem Eylül ayına kadar tekrar sporumu yapabileceğim fakat şöyle bir sıkıntı var Eylül 13 de Üniversiteler açılıyor. Bende İstanbula taşınmak zorunda kalacağım üniversitemden dolayı. Biliyosunuz İstanbulda sıkıntılı biyer çok masraflı olacak yani oraya hazırlık düzen kurma mevzuları vs 4-5 ay daha minimum ara vermek zorunda kalacağım.Düşünüyorum ne yapmalıyım yinede gitmelimiyim ? Böyle olunca hevesim kırılıyor gerçekten şöyle bi üst üste 8 9 ay gidebileceğimi bilsem çok hype olucağımda bitürlü timing tutturamıyorum :) Ne düşünüyosunuz yinede gitmeli miyim yoksa İstanbula tam düzen oturttuktan sonra düzenli bi şekilde bırakmadan orda mı başlasam ?
Merhabalar foruma hoşgeldiniz :)

Açıkçası bu spora gönül verdiyseniz , çok ciddi durumlar hariç hicbisi engel olamaz .

Benim de taşınma durumum olmuştu , daha ev de hiç eşya yokken mutfak tüpü ile tavuk pilav pişirip yanında 2-3 salatalık yiyip idmana gidiyordum .

Tavsiyem ; İstanbul da illa lüx salona gitmenize gerek yok , bir sürü merdiven altı salon var fiyatları da ucuz , ekipman olarak dumbeller , rack ve bar oluyor genelde sadece ama inanın isteyen bunlarla da ciddi gelişir .

Yemeği de mutfak tüpü ile yaparsiniz ev tamam olana kadar .

Yemek olmasa da , ev tamam olana kadar sadece idman yaparsınız .

İkisi de olmazsa bir parka gidip sınav barfiks dips bodyweight squat yaparsınız , bir salon bulup ev tamam olana kadar .

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: