Sporsuz yağ yakmaya çalışmak.

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Yaşım 20 üniversiteye gidiyorum. Sene sonu sınavım olduğu için sporu bıraktım yaklaşık %20 yağ oranım var. Hedefim %12-13 gibi civarlarına düşürmek bunu spor yapmadan başarabilirmiyim ? Beslenme konusunda sıkıntılarım var önereceğiniz bir program varmıdır boy 186 kilo 85. Herhangi bir ürün kullanmamı önerirmisiniz birde ? Şu anki beslenme programım
Sabah 1-2 saat geç kahvaltı ediyorum kahvaltıda 2-3 yumurta yiyorum. 0 Ekmek peynir zeytin yiyorum az birşey ardından okul falan derken akşama kadar yemek yiyemiyorum akşam 4-5 gibi tavuk makarna - tavuk bulgur yiyorum ardından tekrar kursa gidiyorum. kurstan gelince saat 11-12 gibi aşırı açıkıyorum ve hemen abur cubura hazır yemeklere saldırıyorum bu konuda yardımcı olabilicek varmı ?

Ortalama günlük aldığın kaloriden 500 kalori eksilt yağ % düşer , fakat kası muhafaza etmek için spor yapmalısın , hacim kaybedersin en fazla.Tekrar geri dönünce 90 gün içinde eski formuna kavuşursun.Yalnız hamlık ağrıları çok pistir bilgin olsun , spora yeni başladığın ağrılara eş değerde.

Kendini aç bırakma , ara öğünler kullan.Aç kalınca metabolizman yavaşlar , olduğun yerde sayarsın.Düşüncemi sorarsan , hiç yoktan dambell , Z bar pilakalar ayarla , günde 45 dakika çalışmanı öneririm.

Sabahları geç kahvaaltı yapsan bile , BCAA ile az bir besin al , abur cubura saldırma nedenin.Gün içinde kendini aç bırakmandan kaynaklı , kahve içmeyi dene , 3'ü 1'arada olanlar değil tabi , sade sert bir kahve , gün içinde yeşil çay iç.

Yorum
Forum Üyesi
Şöyle düşün;
Üst kol bölgemiz Kemik, kas, yağ, deri vs. den oluşuyor. Kasın hacmini arttırmak için birşey yapmayıp sadece yağ yakarsan kütle olarak inceleceksin ama boşalan kısma birşey koymadığın için deride sarkmaya sebep olacaksın. En azından kendi vücut ağırlığınla bişiler yapabilirsin. Pushup, squat, mekik vs.

Yorum
Forum Üyesi
Ortalama günlük aldığın kaloriden 500 kalori eksilt yağ % düşer , fakat kası muhafaza etmek için spor yapmalısın , hacim kaybedersin en fazla.Tekrar geri dönünce 90 gün içinde eski formuna kavuşursun.Yalnız hamlık ağrıları çok pistir bilgin olsun , spora yeni başladığın ağrılara eş değerde.

Kendini aç bırakma , ara öğünler kullan.Aç kalınca metabolizman yavaşlar , olduğun yerde sayarsın.Düşüncemi sorarsan , hiç yoktan dambell , Z bar pilakalar ayarla , günde 45 dakika çalışmanı öneririm.

Sabahları geç kahvaaltı yapsan bile , BCAA ile az bir besin al , abur cubura saldırma nedenin.Gün içinde kendini aç bırakmandan kaynaklı , kahve içmeyi dene , 3'ü 1'arada olanlar değil tabi , sade sert bir kahve , gün içinde yeşil çay iç.
Dediğim gibi salona gitme imkanım yok kendi imkanlarımla mekik olsun şınav olsun yapmaya çalışıyorum belki kendime 1-2 dumbell bar alırım yorumunuz için teşekkür ederim.

Yorum
Forum Üyesi
Şöyle düşün;
Üst kol bölgemiz Kemik, kas, yağ, deri vs. den oluşuyor. Kasın hacmini arttırmak için birşey yapmayıp sadece yağ yakarsan kütle olarak inceleceksin ama boşalan kısma birşey koymadığın için deride sarkmaya sebep olacaksın. En azından kendi vücut ağırlığınla bişiler yapabilirsin. Pushup, squat, mekik vs.
evde kendimce birşeyler yapmaya çalışıcağım saolun

Yorum
Forum Üyesi
bnde senin gibiydim ilk başta sporsuz nasıl kilo verilir diye bakardım internetten evde saçma sapan hareketler yapardım 1000 kaloriyi geçmezdim günde :D şimdi onun acısını çekiyorum ilk önce beslenme çok önemli 500 kalori eksilt diyetinden carb düşür

Yorum
Dediğim gibi salona gitme imkanım yok kendi imkanlarımla mekik olsun şınav olsun yapmaya çalışıyorum belki kendime 1-2 dumbell bar alırım yorumunuz için teşekkür ederim.
Rica ederim ne demek.Sizin için yapabileceğimi başka birşey olursa , çekinmeyin daima üyelere yardıma hazırız.
Barfiks mutlaka ekle , olmazsa olmazdır.Hiç olmadı belediye parklarını kullan , sabahları 3 km filan yürüyüş ekle.

6X8 =barfiks

3X45 =şınav

Komando dansını hiç duydunuz bilmem ama eğlenceli bir egzersiz ekleyin mutlaka.

Sabahları yürüyüş yaparken , sırt çantasına Ne bulursan doldur öyle yürüş yap , hafif , hızlı tempolu olacak şekilde.Dambell mutlaka ekle , verilen aralar sonrasında , çekilen kas ağrılarını bildiğim için , ne olursa olsun.Günlük 45 dakika fiziksel aktivite yapılması taraftarıyım

:)

Yorum
Forum Üyesi
bnde senin gibiydim ilk başta sporsuz nasıl kilo verilir diye bakardım internetten evde saçma sapan hareketler yapardım 1000 kaloriyi geçmezdim günde :D şimdi onun acısını çekiyorum ilk önce beslenme çok önemli 500 kalori eksilt diyetinden carb düşür
başarılı olabildinizmi peki ? carb en düşüğe çektim sayılır ama kaloriyi ben baya bir açık bırakıyorum bir zararı olurmu ? günlük almam gereken 3000 falan ben yaklaşık 2000 alıyorum

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: