Soru SPORDAN SIKILMAK

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Kilo (kg)
98
Spor Geçmişi
1
Boy (cm)
185
Arkadaşlar merhaba ben 185 boyunda 98 kiloyum. 3 ay önce spora başladım. Kollarım ve üst vücudum aşırı sarkık bir görüntüye sahipken şu anda daha düzgün bir görüntüye sahip fakat sorunum şu göbek kısmında hiç bir azalma olmadı ve tartıda da kilo veremedim. Spor programım aşağıdaki gibiydi fakat hem sıkılıyorum hem de istediğim gelişmeyi göremiyorum. Şimdi çok daha sıkı bir diyet ile aşağıda gösterdiğim full body programını yapmayı düşünüyorum. Kilo vermek için sizce hangisi mantıklı?
Split
1.Gün Göğüs - Arka Kol
2.Gün Omuz - Ön Kol
3.Gün Sırt - Bacak

FullBody

Squat
Bench Press
Incline Dumbell Fly
Omuz Yana Açış - Süper Set - Front plate raises
Ez Bar Curl
Aşağı Halat çekme
Hyper Extension
Close Grip Pull
Dumbell Lunges

Forum Üyesi
Arkadaşlar merhaba ben 185 boyunda 98 kiloyum. 3 ay önce spora başladım. Kollarım ve üst vücudum aşırı sarkık bir görüntüye sahipken şu anda daha düzgün bir görüntüye sahip fakat sorunum şu göbek kısmında hiç bir azalma olmadı ve tartıda da kilo veremedim. Spor programım aşağıdaki gibiydi fakat hem sıkılıyorum hem de istediğim gelişmeyi göremiyorum. Şimdi çok daha sıkı bir diyet ile aşağıda gösterdiğim full body programını yapmayı düşünüyorum. Kilo vermek için sizce hangisi mantıklı?
Split
1.Gün Göğüs - Arka Kol
2.Gün Omuz - Ön Kol
3.Gün Sırt - Bacak

FullBody

Squat
Bench Press
Incline Dumbell Fly
Omuz Yana Açış - Süper Set - Front plate raises
Ez Bar Curl
Aşağı Halat çekme
Hyper Extension
Close Grip Pull
Dumbell Lunges

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: