Spora yeni başladım antrenman programı yardım eder misiniz?

AkkoyLu

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
En İyi Cevaplar
0
Öncelikle arkadaşların yanlışını düzeltiyorum.Fullbody yeni başlayanlar için değildir.Arnold dediğiniz vgnin ünlü ismi bile fullbody yapmaktaydı sonradan kaslarını keskinleştirmek için 6 günlük spilt program uygulamıştır kendisi bence sen de fullbody yapmalısın yeni başlayanlarda fullbody ile daha fazla kas kütlesi elde ettikleri görülüyor.

Kheiron

Forum Üyesi
En İyi Cevaplar
0
Öncelikle arkadaşların yanlışını düzeltiyorum.Fullbody yeni başlayanlar için değildir.Arnold dediğiniz vgnin ünlü ismi bile fullbody yapmaktaydı sonradan kaslarını keskinleştirmek için 6 günlük spilt program uygulamıştır kendisi bence sen de fullbody yapmalısın yeni başlayanlarda fullbody ile daha fazla kas kütlesi elde ettikleri görülüyor.
antrenman programlarını neye göre yapacağımı bilmiyorum, yardımcı olabilecek var mı?

AkkoyLu

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
En İyi Cevaplar
0
antrenman programlarını neye göre yapacağımı bilmiyorum, yardımcı olabilecek var mı?
Özelden bana mesaj at sana antreman programın hakkında yardımcı olurum.Antreman programları kişiye özeldir kendinizi gözlemlemeniz ve kendiniz için en iyi programı yapmanız gerekir sana bu konuda ufak ipuçları verebilirim.