Soru spor yaptından sonra hamlık?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Merhaba saygı deger arkadaşlar spor yaptından sonra ağrı vs olmuyor genelde bende tatlı bir kas ağrısı ertesi günde olmuyor -ağrı olmuyorsa gelişme olmuyormu anlamına geliyor
spor yaparken yandığını hissediyorum -- yoksa ağrı olması lazımmı yardımcı olursanız makbule geçer teşekkürler

Forum Üyesi
Merhaba saygı deger arkadaşlar spor yaptından sonra ağrı vs olmuyor genelde bende tatlı bir kas ağrısı ertesi günde olmuyor -ağrı olmuyorsa gelişme olmuyormu anlamına geliyor
spor yaparken yandığını hissediyorum -- yoksa ağrı olması lazımmı yardımcı olursanız makbule geçer teşekkürler

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
hayır sürekli ağrı olamz zaten kasların alıştıktan sonra ağrımaz o hamlık ağrısıdır çok iyi yapsan bile antrenmanını o zaman ağrır sonrasında geçer hamlık ağrısı başkadır ağrımıyor diye gelişmiyor anlamına gelmez

2 Yorumlar
J
JEFKE yorum yaptı
kral hamlık ağrısı degil dedigim tatlı bir ağrı oluyor ya oda olmuyor eskisi gibi

Batuhan Karakaya
Batuhan Karakaya  yorum yaptı
bende diyorum ki bişi fark etmez ağrımıyor olması gelişmiyor anlamına gelmez

• :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p