Spor yapıyorum ancak alt karnım var.

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Kilo (kg)
65
Spor Geçmişi
Yaklaşık 2 aydır ağırlık
Boy (cm)
169
Bel (cm)
75
IMG_20200315_231845.jpg abilerim ablalarim yaklaşık 1 sene önce 87 kg idim şimdi 65 kg ya kadar düştüm 2 aydır da ağırlık çalisiyorum belim de ince ama şu Allah'ın belası alt karın gitmiyor bir de yani sert de değil bingil bingil rica ediyorum bana yardımcı olun bıktım artık bu durumdan tişörtümü rahatça çıkarabilmek istiyorum artık beslenmeme de dikkat ediyorum makrolarimi alıyorum güzel besinlerden ama gitmiyor yıldım artık. IMG_20200315_231926.jpg

Yönetici
SMS Onaylı
87'den 65kg ye ağırlık çalışılmadan düzenli bir spor hayatı ile düşülmediğinden alarma geçilmiş ve 2 aydır da ağırlık çalışılıyor. O gitmeyen karnı siz yapmışsınız, artık beslenmeye dikkat ediyorum da sanırım 2 aylık bir süreç. Bunların hepsini kombine etmeniz gerekiyordu. Sporsuz zayıflamak da böyle sonuçlar doğurabiliyor maalesef. Şimdi 1 yılda 22 kg zayıflanmış ve peki kaç kilo kas inşa edilmiş bunun sorusunu da sormak lazım. KAs hacminizi arttırarak kilo alırsanız o bıngıllar gidebilir. Hala yağ ve biraz da deri var. Ağırlık ve diyeti kombine ettikten sonra streching hareketlerini haftada 3 gün yapmakta fayda var. Şimdiden kolay gelsin, ister dengeli beslenelim, ister bozuk kilo almaya yönelik, sonuç itibariyle sporu işin içine katmazsak bu görüntü ilerleyen dönemlerde daha da kötü olabilir, yaş geçtikçe daha da zor oluyor bundan kurtulmak, bir an önce askeri disiplin şart, vücudu ele almazsak o bizi ele alır.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: