Spor salonuna geyik yapmaya gelen tipler

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Web Sitesi
plus.google.com
Tamam hepimiz geyik yaparız ama ağarlık çalışması sırasında bence geyik yapılma yeri değil olabildiğince ağır çalışıyorum zaten elimde bar kıpkırmızı olmuşum arkadan göbekli gay kılıklı bir adam elinde 2 kg dumbel ay neden kendini yoruyorsun salıver gitsin falan diyor boş boş konuşuyor 1-2 tane var böyle tipler en son biraz sert çıktım sanane gibi size haksız gibi gelebilirim ama gerçekten normalde bende sohbet etmeyi şakalaşmayı seviyorum ama bu spor bence antrenman sırasında heleki ağırlık kaldırırken ciddiye alınması gereken bir spor açıkcası bu olaylar benim biraz da olsa motivasyonumu düşürüyor sizin salonunuz da da spor ile ilgisi olmayan sosyelleşmek için gym e gelen ve herkese laf atan bu tipler den var mı ?

Savaş hocanın deyimiyle GYM FARESİ

Sent from my iPhone using Tapatalk

Forum Üyesi
Web Sitesi
instagram.com
bizim salonda da var böyle tipler ama küçük çocuklar yani :) geliyolar salona sırf geyik muhabbet başlarında ilgilenen olmayınca da yaptığı sporun hiçbir anlamı kalmıyor :)

Yorum
Forum Üyesi
Birde böyle tipler var ;motive olmuşsun haliyle ağır girince hafifte olsa ses çıkıyor adamlar gelip sessiz olur musun motivasyonumu bozuyorsun diyor :) sanki kendi evinde ,tam kıl tipler :)

Yorum
Forum Üyesi
Tamam hepimiz geyik yaparız ama ağarlık çalışması sırasında bence geyik yapılma yeri değil olabildiğince ağır çalışıyorum zaten elimde bar kıpkırmızı olmuşum arkadan göbekli gay kılıklı bir adam elinde 2 kg dumbel ay neden kendini yoruyorsun salıver gitsin falan diyor boş boş konuşuyor 1-2 tane var böyle tipler en son biraz sert çıktım sanane gibi size haksız gibi gelebilirim ama gerçekten normalde bende sohbet etmeyi şakalaşmayı seviyorum ama bu spor bence antrenman sırasında heleki ağırlık kaldırırken ciddiye alınması gereken bir spor açıkcası bu olaylar benim biraz da olsa motivasyonumu düşürüyor sizin salonunuz da da spor ile ilgisi olmayan sosyelleşmek için gym e gelen ve herkese laf atan bu tipler den var mı ?

Savaş hocanın deyimiyle GYM FARESİ

Sent from my iPhone using Tapatalk
Şahsen ben spor salonuna gider ve genelde, yarım saat 45 dk sohbet ederim
Spora başladığımda ise bir aletin set sayısını bitirdiğimde, diğer alete geçerim..
Çünkü;
Spor zamanı, sadece spor yapılır
Yazın ilgimi çekti GYM FARESİ :D
Önemli olan ağırlık miktarı değil, disiplinli spor yapmaktır ;)

Yorum
Forum Üyesi
Dostum keşke nokta ve virgül kullansaydın, tek nefeste okudum. Şimdi nefes nefese yazıyorum bu mesajı!

Yorum
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Amaçları kas yapıp kızlara hava atmak vb çoğunun yaşı 14 - 17 yaşında olan fitness çöpleri ben böyle düşünüyorum.

Yorum
Forum Üyesi
Benim salonda var böyle bir tipler :DBabaaaa naber yhaaaa diye millete sürekli salça oluyor;Sürekli koşubandında bisiklette ağırlık çalıştığı bile yok millete tavsiyeler veriyor barı şöyle tut dambılı böyle yap felan.Bu adamlar salona çene kası yapmaya geliyor

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: