Anket Spor Salonu Vs Ev

Spor Salonu Vs Ev

• Salon

Kullanılan: 24 92.3%
  • Ev

Kullanılan: 2 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    26
Salon mu ev mi salonsa neden evse neden bence ev evime ayarlanır dumbell ve halter aldım direnç bandı aldım birkaç 2 li dumbell aldım 2 senedir salona gitmiyorum aramıyorum bile ama profesyonel güzel bir salon yok etrafta uzakta hem ama profesyonel lüks bir salon olsa çalışırım

3 Şubat 2017
64
10
28
41
istanbul
Salon... Çünkü evde bahane yada gereksiz işler yaratıp spor yapmama ihtimalim yüksek :) spor yapmaya konsantre olarak evden çıkıp spora gidiyorum. bunun çok daha motive edici ve verimli olduğunu düşünüyorum.

Salon... Çünkü evde bahane yada gereksiz işler yaratıp spor yapmama ihtimalim yüksek :) spor yapmaya konsantre olarak evden çıkıp spora gidiyorum. bunun çok daha motive edici ve verimli olduğunu düşünüyorum.
Hem evde hem salondada çalışabilirsin örneğin evde şınav mekik ısınıp yoldada bisikletle koşarak salona gidersen kardiyo yapmış ve ısınmış olursun

12 Şubat 2017
35
5
8
24
Hadi bu imkanlar ile kol ve omuz periyodunu sürdürebildiğini varsayalım. Ya sırt ve göğüs ne olacak?
Serbest ağırlığın kazanımları göz ardı edilemez ancak yüksek ağırlıklarda Makinelerin de kazanımları olacaktır. Özellikle sırt konusunda büyük eksiklikler yaşayabilirsin. Modüler ağırlıkların da çıkabileceği maksimum ağırlıkları göz önünde bulundurursak bir süre sonra hipertrofiyi bırakıp, endurans çalışır vaziyette bulabilirsin kendini.

13 Ağustos 2014
875
336
83
İstanbul
Calisthenics antreman sistemi tüm vücudu çalıştıracak şekilde, sokakta ve evde yapılan egzersizlerden meydana gelir. Dilerseniz bir göz atın

16 Haziran 2015
321
69
28
36
İstanbul
Salon ayrı ev ayrı benim programımda. Cardio yapacaksam evde 8 km yürüyüş videom var onu yapıyorum.

13 Ağustos 2014
159
21
18
32
muğla
daha önce salodna tek başıma,evde tek başıma ve salodna elemanalrla çalıştım.şahsen ben evde çalışmayı yeterli bulmuyorum.insanın yapası gelmiyor.ben salonda tek başıma yapmaya alışmışım.

Evde çalışmak bana çok keyif veriyor verimde alıyorum sanki salondanda verim alıyorumda aynen salondada tek çalışıyorum ama çevredeki salonlarda iyi makineler yok dumbellarla 20 kg en fazla sqaaut rackları yok