Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Soğuk Algınlığı ve Fitness

omrfrkg

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Kilo (kg)
72
Spor Geçmişi
6 ay
Boy (cm)
180
Merhabalar, ben haftada 4-5 gün düzenli spor yapıyorum, her mevsimde bir kere soğuk algınlığı yani burun ve boğazi birbirine bağlayan kısımda iltahap ve aynı zamanda hafif baş ağrısı ve burun akıntısı oluyor, soğuk algınlığı ya da grip gibi hastalık geçirdiğimiz zaman iyileşene kadar spora ara vermemiz gerekir mi? Yoksa gene düzenli devam etmeli miyiz?

Önceki Konu
Sonraki Konu

Eyüp Baykara

Yönetici
Site Admini
Ödüller
10
  • 1000 Mesaj mı? Durmak Bilmiyorsun!
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
  • 50. Beğeni!
  • 25. Beğeni!
Fit Puan
154
Gribal enfeksiyonlar sizi halsiz düşürebilir. Bu yüzden dinlenmeniz ve enerjiniİ toplamanizi öneririm. saglığınız olmadan spor anlamsızdır.

cekkA61

K. Moderatörü
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Kardeşim tabiki dinlen ve son güçte geri dön ama c vitaminine biraz daha önem ver kivi,portakal,mandalina,tarzı besinler çabuk toparlanmanı sağlar şimdiden geçmiş olsun :)

omrfrkg

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Cevaplarınız için teşekkür ederim, aylardır hiç ara vermiyorum spora ve bu yüzden hasta olunca gitsem mi gitmesem mi kararsız kalmıştım, dediğiniz gibi dinlenip gücümü toparlamam daha iyi olacak, beslenme olarak bol bol maydanoz, semiz otu ve yeşil biber yiyorum.