Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Skinnyfat problemi

Pinkman

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Boy 1.87
Kilo 76
Spora başlıyorum kısa zamanda çok araştırdım bazıları kardiyo bazıları ağırlıktan başla diyor kararsız kaldım beni aydınlatan hocalarıma şimdiden teşekkür ediyorum

Ekli dosyalar

Semih Şahin

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
Agırlık ve cardio 2 sinide yapıcaksın

İlk agırlık antremanı sonrasında ise 20 dk cardio girmen iyi olacaktır

Pinkman

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Kardiyoya girsem kilo almam için aldığım kaloriyi yakmam mı yerimde sekmem mi en az 10 kilo almam lazım

Semih Şahin

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
ilk önce yağını yak

Samet uğurlu

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
Kardiyoya girsem kilo almam için aldığım kaloriyi yakmam mı yerimde sekmem mi en az 10 kilo almam lazım
ilk önce diyeti ögren yag yakimini başlat. kilo almak basit tika basa yemekten geciyor, fakat diyetin inceliklerini ögrenmen gerekir.

Theseus

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
Tıka basa yerkende yediklerine dikkat etmen gerekiyor kalori doldurcam fazlasını alıcam diye de her önüne geleni yeme. Her amtremandan sonra kardio gerektirecek bi durumun yok kas kütleni artır ağırlık antremanında ne kadar kas o kadar kalori olarak işler. Yerinde olsam 6-7 ay ağırlık çalışır kas kütlesi elde eder sonra duruma göre hareket ederim kas kutlesinde artış olursa kardio her antremana eklerdim ki bu 6-7 aylık surede zaten yağda yakacaksın. Önce yağ yakayımda sonra kas yaparım düşünceside harika bir hurafedir ağırlıklardan en guzel verim alacağın zamanı kardio ile telef etmemen taraftarıyım

Pinkman

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Kilo almam şart sağlıkl karbonhidrat tüketsem göbeğim daha çok olacak gibi hissediyorum cleanbulk yapsamda öyle olacağını hissediyorum kilo aldıran ürünlerin hepsi glisemik indeksi yüksek besinler göbeğim daha çok büyümesinden korkuyorum

Theseus

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
Kardeşim sen ağırlık çalışıp temiz beslenince zaten ufak ufak sıkılaşıcan yağda yakıcan faal şekilde spor yapan kişi öyle senin korktugun gibi gobek yapması imkansız tavsiyem glisemik indeksine falan da takılma öyle ahım şahım ince hesaba gerek yok spora daha yeni başlıyorsun başlamadın bile şuan yani :) Önce salona gir bi 3 ayını doldur hareketere aşina ol ağırlıklarla tanış ufak ufak yemeni düzene sok şekillenme sıkılaşma başlayınca o hesapların çokta gerekli olmadığını anlıcaksın (ilk sene için)