Sıze söylenen komik sözler :)

Samet uğurlu

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
14 Ocak 2018
213
17
18
19
ankara
Boy (cm)
180
Spor Geçmişi
1.5
Kilo (kg)
82
Omuz (cm)
131
Göğüs (cm)
115
Kol (cm)
38.5
Bel (cm)
83
Biliyorsan konuş alim sansinlar, bilmiyorsan sus adam sansinlar...
Her yerden cikar bu insanlar genellikle kolu 25 30 cm dir :) 60 kiloyu gecmezler fakat öyle bilgilidir ki , herseyi bilirler :)
size soylenenler nelerdir? benimki söyle;
Dün okuldayim sinif arkadasim güc konusunda biseyler acti dedi ki sen 9 ay önce toz kullanmistin dedi onun etkisi var dedi seni sisiren o dedi bende dinliyorum. sonra onu kullanmasaydin daha güclü olurdun dedi bende sadece güldüm :)
ya bu ne cesarettir yarabbi yaratan sana zeka vermiş okuma yazman var git ögren neden bilmeden konusuyorsun. en sinir oldugum olaylardan sadece birisiydi bu...

• Beğendim
Tepkiler: xoxhayal

Theseus

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
10 Aralık 2017
233
68
48
25
Bursa
Soylenen soz degil de aslı ile uzaktan yakından alakası olmayan fotograflarını paylasıp salona gelince kul kedisi gibi sönen bi arkadas var salona gelen ona cok guluyorum :) Birde aynıdonemde basladıgımız bi cocuk vardı instagramdan ekledi beni iki gunde bir yulafla ton balığı ile olmaz diye sanaldan taciz ediyor ara sırada salonda çekiyor sag olsun kendisi 50kg falan bi arkadas :) 90 Kiloyum dedigimde cekemeyen arkadasların şaşırmalarıda bi ayrı zevk :D Sanırım her yerde var boyle tipitipler

• Beğendim
Tepkiler: xoxhayal

kocyigit

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
2 Mart 2016
83
6
8
İnsanlar kıskanır. İnsanlar çekemez sizi.
Disiplinle yaptıgınız diyetinize sporunuza onlar “ fitnessla diyetle kafayı bozmuş” derler.
Çünkü hayatları boyunca salona 1 ay yazılıp sadece 3-5 gün gidebilmişler. Diyet yap dediğinde ekmeğin sadece içini alıp dışını yemiş tipler Bunlar. Sağdan soldan tv den duydugu her saçmalığı kabul eden tipler.
Gördüğünüz denk geldiğiniz anda ya kaçın bunlardan ya konuyu değiştirin..

“Yıllardır gidiyorsun neye yarıyor hep aynısın. “(Genelde yağlı oldugum için söylüyorlardı)

Şimdi yağı yaktım hacime geçtim bu seferde “ fitness spor mu yeaaa halı saha maçına gel” diyorlar...

Çevrem gerizekalı dolu gerçekten.

Theseus

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
10 Aralık 2017
233
68
48
25
Bursa
Gozluklu cok zayıf bir deri bir kemik arkadas geldi salona daha once 10 kiloya yakın kilo aldıgını soyledi bana bakıyordu istahlı istahlı bench de destek istedi yardim ettim sonra o gun antremani birlikte yaptik iceri giren iki sorumsuz ukala tip bizim başrol olan arkadasa guluyordu pis pis cocugun morali acayip bozuldu iki ukalanin çenelerini kırmamak icin zor tuttum kendimi o gun bu gunde goremiyorum sanirim ya gece geliyor artik yada salon degistirdi birde boyle "ben yaptim, bende var, bende oluyor" tipler var pump olunca kasa kasa gezerler normalde. Yapamayıp kelime yapanlar varda, yapıp yapmak isteyenlere salonda psikolojik baski kuranlarda var. Neyse ki o donemini atlattik :)

• Beğendim
Tepkiler: Orhan albs

clubberfree

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
7 Şubat 2018
54
7
8
38
sen kaç saat spor yapıyorsun 1 saatle en fazla 1 saat 15 dakka arası
cevap : abooooooooooooooooooooooo yuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhh ne yapıyorsun sen
ben : neden çok mu az mı sence
cevap : delimisin çok tabi en fazla 45 dakka yapıcan
ben : peki :)

• Beğendim
Tepkiler: Noname

Kaankrpt

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
24 Ocak 2018
58
6
8
Boy (cm)
180
Kilo (kg)
71
Onu öyle değil bak böyle yapicaksin yanlis yapiyosun hoca yanliş gosteriyor(4gündür spor yapiyor 55kilo)

• Beğendim
Tepkiler: Noname

kocyigit

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
2 Mart 2016
83
6
8
Durunnnnn söylemeyi unuttum.
Salona 2 haftadır gelip yardıma ihtiyacı olan bayan sporculara anatomi uzmanı yılların vg cisi olarak yol göstermeye kalkan ya zargana yada obez tipler. Amaçları zaten belli anlatmaya gerek yok.
Salon sporunda var oldum olalı hep bayanları hocalara yönlendirmişimdir. Üzerinde uzman oldugum hareketleri dahi kendim göstermek yerine hocalara topu atmak en iyisi. Hem doğrusunu öğrenirler hem bende o zarganaların seviyesine düşmemiş olurum :D

jasperfreeman

K. Moderatörü
SMS Onaylı
Forum Üyesi
11 Temmuz 2017
282
96
48
35
Mersin
Boy (cm)
183
Spor Geçmişi
2
Kilo (kg)
88
Omuz (cm)
132
Göğüs (cm)
123
Kol (cm)
40
Bel (cm)
92
Sürekli duyduğumuz saçmalıklar silsilesinin en başı çekenidir :D
Sen gel aylarını yıllarını ver, disiplinli bir şekilde gramı gramına yediğin içtiğin gıdaların karbonhidratını, proteinini, yağını hesaplayarak tüket. Her hafta hiçbir bahane yaratmadan disiplinli bir şekilde spor yap çalış, vücudunu parça parça takip et, ölç, biç, kayıt altına al. Ter dök, sızım sızım sızla...
Sonra çıksın cahilin teki "protein tozu da şişiriyor sizi" desin. Kardeşim bu kadar basitse bu iş, al bi protein tozu ye sen de şiş biz de bi görelim :D

Çok güldüm yazdığına. Yerden göğe haklısın. Bu model insan her yerde var maalesef. :)

• Beğendim
Tepkiler: Desmer