Sizce kilo mu vermeliyim?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Merhaba arkadaşlar ben 175 boyunda 69 kilo biriyim fitness sporu ile uğraşıyorum 1 aydır. Bel çevrem 83 cm ve yaptığım hesaplamalar sonucu yağ oranım yüzde 18. Vücudumda sadece göbeğimde aşırı derecede yağ var. Sizce bu yağları eritmek için karın egzersizleri yanında kilo mu vermeliyim. Kilom şuan ne fazla ne az olduğu için elleşmek de istemiyorum ama bu yağlanmadan kurtulmak için ne yapmalıyım 65 kiloya kadar falan insem mi? Yardımcı olur musunuz Kafaya çok takıyorum

Forum Üyesi
Seninle benzer durumdayım. Araştırdığım kadarıyla bu işi yapan pek çok kişi sana senin kilon yok daha ne rejimi, git kas yap. kas oranın artınca yağların da göze batmayacak gibisinden cevaplar verecektir. Ancak benim göbeğim gözüme çok batıyor ve bir an önce kurtulmak istediğimden rejimdeyim. Şu an bu yağ ile kas yapsam da göbeğimin beni rahatsız edeceğini biliyorum çünkü; sadece göbeğimde yağ var. Yağı yakmadan karın kası yapsam bile o göbeğimi daha da büyük gösterecek. Daha bilgili kişiler daha doğru cevaplar verebilir belki ama kendi yaptığım şeyi anlatmak istedim.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: