Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

sırtımdaki ağrı

deniz

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
http://imgim.com/9677incif2625017.jpg (resim temsilidir) bu resime göre çizgide olduğu gibi kemiğin sınır çizgisinin olduğu bölge çizdiğim gibi sadece o bölge ağrıyor 3 kere çapaya gittim fitness falan yapma dedi egzersiz verdi işe yaramadı gevşetici iğne yaptılar gene işe yaramadı onların dediğinne göre oradaki kas dokusu gerginmiş ne yapmam lazım yani çapaya gidiyorum sıcak su torbası koy egzersiz yap kas gevşetici falan sürden başka birşey duymadım. düzgün bir hastaneye gitmek istiyorum önerileriniz neler ne yapmam lazım?

ftrci05

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
http://imgim.com/9677incif2625017.jpg (resim temsilidir) bu resime göre çizgide olduğu gibi kemiğin sınır çizgisinin olduğu bölge çizdiğim gibi sadece o bölge ağrıyor 3 kere çapaya gittim fitness falan yapma dedi egzersiz verdi işe yaramadı gevşetici iğne yaptılar gene işe yaramadı onların dediğinne göre oradaki kas dokusu gerginmiş ne yapmam lazım yani çapaya gidiyorum sıcak su torbası koy egzersiz yap kas gevşetici falan sürden başka birşey duymadım. düzgün bir hastaneye gitmek istiyorum önerileriniz neler ne yapmam lazım?
fitness a gitme dedi egzersiz verdi gerçekten çok mantıklı :)) kardeşim yapıcağın işlem orayı sıcak tutman tmm mı sonra al bi tenis topunu yere koy sonra sırtının o ağrıyan yeri topa gelecek şekilde yat topun üzerine topun üzerinde sağa sola yukarı aşağı git .. yada duvarda da yapabilirsin aynısını ... sonra ellerini birleştir öne doğru uzanabildiğin kadar uzan ... spaz ma girmiş bir şey yok fitness ı bırakıcak kadar .. saçmalasın artık şu kendini bir gram geliştirmeyen doktorlar ... sen dediklerimi yap geçer geçmezsede bir fizyoterapiste git kardeşim sana kuru iğneleme diye bir uygulama yapsın 2 3 günde geçer

deniz

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
ilk defa farklı bir cevp duydum teşekkür ederim. Çapadaki doktorlar biran önce hastayı yollamak derdinde hep ezber cevaplar veriyolar kuru iğneyi fizik tedavi bölümümü yapıyor ?

ftrci05

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
ilk defa farklı bir cevp duydum teşekkür ederim. Çapadaki doktorlar biran önce hastayı yollamak derdinde hep ezber cevaplar veriyolar kuru iğneyi fizik tedavi bölümümü yapıyor ?
fizyoterapist yapar .. doktorlar tedavi adına birşey bilmem teşhisi iyi yapar ama tedaviye gelince biraz geri kalmışlar .. sakatlıklar için söylüyorum ve ameliyat dışında fizik tedavi için konuşuyorum .. ama kuru iğnelemeyapılmasada benim dedğim şekilde de yapabilirsin kendi kendine

ftrci05

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
aynen kardeşim geçer sıkıntın kalmaz inşallah hiç .. birde idmandan sonra germe yap hafif hafif geçer kısa zamanda