Soru SHREDDED BROTHERS 3 AYLIK PROGRAM

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Kilo (kg)
77
Spor Geçmişi
1 ay düzenli yaptım (beslenme ve ant)
Boy (cm)
189
Shredded brothers 3 aylık uzaktan eğitim alacağım her ay başlangıcında hedef seçeneği işaretliyoruz seçenekler bulk,güç ve kuvvet, definasyon sırayı nasıl ayarlıyım

Forum Üyesi
Shredded brothers 3 aylık uzaktan eğitim alacağım her ay başlangıcında hedef seçeneği işaretliyoruz seçenekler bulk,güç ve kuvvet, definasyon sırayı nasıl ayarlıyım

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
Forum Üyesi
alma onlarca güzel ücretsiz program var parana yazık

F
fatihbey yorum yaptı
Ağırsağlam da Bench i arttırmak için Bench yapmanız gerek diyor

redleo34
redleo34 yorum yaptı
benchi arttırmak için tabiki bench yapmal gerekiyor o harekete sinir sisteminin alışması teknikte ustalaşmak ve her hangi bir hareketi arttırmak istiyosak tabiki o hareketi yapmalıyız ben dedikleri şeyin ne kadar saçma olduğunu nasıl malları oraya eğitmen olarak koyduklarını söylemek için yazdım onu

redleo34
redleo34 yorum yaptı
tabi bench yapmadanda bench artar mı artar sonuçta güçlü göğüs kası güçlü omuz güçlü triceps başka türlüde gelişebilir örneğin 100 kg üstü bench atan benche önceden elini sürmemiş street workoutcılar var ama benchini arttırmak isteyen bir sporcuya benche gerek yok demek gidiceğin yere arabayla değil bisikletle git demek kanımca

• :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh:
  • :rolleyes: