Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Selamlar :)

Emrys11

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Abilerim,kardeşlerim dostlarım herkese selamlar :) Artık burdayım :D
Nasılsınız iyisiniz inşallah ? birkaç sorum oluvericek; öncelikle önceden yaklaşık 6-7 ay düzensiz olarak spor yaptım (fitness) .Tabi fitness ile çok ilgilenmiyordum yememe içmeme de dikkat etmiyordum.Bana hep fullbody programı vermişler güya :( sonuç hüsran pekbirşey olmadı tabi.Sonra tam 1 ay önce macfit e kayıt oldum 1 aydır da fullbody yapıyorum. 3 kilo aldım hatta herşeyime dikkat ettim yemem içmem de dahil buna. Çevremdeki insanlar 3 hafta daha farklı bir fullbody yapmamı söylüyorlar bende araştırdım internette sonra düzgün mülayim bir fitness forum sitesine kayıt olmaya karar verdim.Artık çok soru soracağım bilesiniz :D. Size sorum sizce de böyle mi yapmalıyım yoksa split e mi geçmeliyim ? boyum 186-190 arasında kilom da 67. Şimdiden okuyan,cevap veren herkese çok teşekkür ederim :)

Onur Saç

Moderatör
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
öncelikle hoşgeldiniz aramıza :) , kendimden örnek vericek olursam spor geçmişim bölgesel çalışmaya dayalı. Günde 2 bölgeye önem vererek daha iyi verim ve gelişme görüceğin kanaatindeyim.