Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

scivation xtend vs gaspari 6000

BerkayZor

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
hangisini tercih etmeliyim ? kullananlar memnun kaldı mı hangisini tavsiye ederler ?

Scivation xtend 1 scoop :
-3.5 gr leucine
-2.5 gr glutamine
-1.75 gr isoleucine
-1.75 gr valine
-1 gr sitrülin malat

Gaspari 6000 6 tablet :
-4 gr leucine
-1 gr isoleucine
-1 gr valine

Rhodeus

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Merhaba xtendim daha dün bitti. Antrenman esnasında kullandım. Arkadaş tavsiyesi üzerine almıştım. Performans açısından kesinlikle iyi bir ürün. Sadece tadı pek hoşuma gitmedi çok tatlı geldi bana ama zamanla alışıyorsun. Gaspari bilemicem kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olsunlar. Ama xtend kullanıp memnun kalmayan da görmedim. Bence xtend.

BerkayZor

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
Merhaba xtendim daha dün bitti. Antrenman esnasında kullandım. Arkadaş tavsiyesi üzerine almıştım. Performans açısından kesinlikle iyi bir ürün. Sadece tadı pek hoşuma gitmedi çok tatlı geldi bana ama zamanla alışıyorsun. Gaspari bilemicem kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olsunlar. Ama xtend kullanıp memnun kalmayan da görmedim. Bence xtend.
bende weider premium whey var karıştırınca tadı nasıl olur acaba ?

brkucr

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Ben antremandan önce kullanıyorum xtendi cünkü cok tatlı zaten ya spor oncesi ya da spor sonrası kullanınız yazıyor keske xtend'in diğer çesidinide getirseler xtend oran bakımından mukemmel ama kimyasal boya var deniyor icinde ne kadar doğru bilemem ama yinede kullanıyorum :)

Merttszgn

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Xtend servis olarak cok dusuk geldi bana 30 servis cikiyordu fiyati da yuksekti ben gaspari 8000 aldim onun yerine 350 tablet bitmiyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

pumpitup

Banlı Üye
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
Xtend kutusu bitmek üzere ve antrenman sırasında kullanıyorum.Bence bcaa olarak önemli bir takviye yararına gördüm nasıl dersen mesela ben genelde sırt antrenmanının sonunda deadlift yaparım ağır girerim.Bu supp sayesinde sanki gücüm sona doğru azalmıyor yani yorgunluğumu alıyor sonda ölmüyorsun hissetiklerim bunlar :D

Mert12

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
arkadaşlar proteinbaba.com scivation Türkiye distrübitörü oldugunu söylüyor.Ben ürünü aldım üstüne ithalatçı firma Sportone Kozmetik ve Sağlık ürünleri yazıyor bu konu hakkında bilgisi olan varmı ?