Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Savaş Cebeci - Definasyon Beslenme ve Antreman Programı / Yorum alanı

emreyesildagy09

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 250. Mesaj!
Fit Puan
0
arkadaşlar bir sorum vardı bu programda karbonhidratı oldugu yerde bıraksak kas kaybı olmaması için kalorilerimizi tamamlarken kalanları yağdan alsak 120-130 gr yağ low carb diyetinden çıkarmı diyet ?

ozgurpulat

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
arkadaşlar bir sorum vardı bu programda karbonhidratı oldugu yerde bıraksak kas kaybı olmaması için kalorilerimizi tamamlarken kalanları yağdan alsak 120-130 gr yağ low carb diyetinden çıkarmı diyet ?
Fazla gibi.Eti arttırarak almaya çalışabilirsiniz.

Neobirzenci

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
Can alici bir soru soruyorum arkadaslar. 3.gun idmanini yani kardiyo gununu ac karinla sabah yapmak mantikli olurmu yoksa fazlami gelir ne dusunuyorsunuz.

ekomar16

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Şuan ikinci haftadayım 1 kilo verdim çok iyi gidiyor. Sorularım şunlar:
Yemeklerde tereyağ kullansam sıkıntı olur mu ?
Şekersiz kola tüketimi yağ yakmada engel olur mu ?

Naci

Anti-Personnel Landmine
Moderatör
SMS Onaylı
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
258
Şuan ikinci haftadayım 1 kilo verdim çok iyi gidiyor. Sorularım şunlar:
Yemeklerde tereyağ kullansam sıkıntı olur mu ?
Şekersiz kola tüketimi yağ yakmada engel olur mu ?
Tereyagi eger koyde kendinizin yaptigi/yaptirdigiysa olabilir, yoksa onun yerine zeytinyagi kullansaniz daha iyi olur.

Sekersiz kola konusunda kisisel gorusum gazli her turlu icecekten uzak durmaniz. Sekersiz dediginiz kolanin icinde tatlandirici bulunmakta (yanilmiyorsam aspartam) bu sebeple bu tarz kimyasallarin oldugu urunlerden ben uzak duruyorum, tavsiye ederim.

ekomar16

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
3. hafta bitti kilo 74 küsür ölçüler= Omuz: 116 cm Göğüs: 97 cm Göbek: 85 cm Kalça: 95 cm Sağ Kol: 33 cm Sol Kol: 32 cm (hiit sonrası ölçtüm)
Skiny fat yüzünden yapıyorum bu programı ama kollarımda cücük gibi ne tavsiye edersiniz kütle kazanmak için Savaş Hoca'nın Bulking programına başlamalı mıyım ?

Naci

Anti-Personnel Landmine
Moderatör
SMS Onaylı
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
258
3. hafta bitti kilo 74 küsür ölçüler= Omuz: 116 cm Göğüs: 97 cm Göbek: 85 cm Kalça: 95 cm Sağ Kol: 33 cm Sol Kol: 32 cm (hiit sonrası ölçtüm)
Skiny fat yüzünden yapıyorum bu programı ama kollarımda cücük gibi ne tavsiye edersiniz kütle kazanmak için Savaş Hoca'nın Bulking programına başlamalı mıyım ?
3 hafta bitti derken programda 3 hafta gectigini dusundum, kutle kazanmak istiyorsaniz Bulking Idman ve Beslenme programi size faydali olacaktir.

ekomar16

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Evet definasyon programında 3. hafta bitti.
Kütle kazanmak istiyorum ama olabildiğince az yağlanarak.

Naci

Anti-Personnel Landmine
Moderatör
SMS Onaylı
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
258
o zaman hem programa hem de beslenme programina sadik kalabilirsiniz. Yaglanma ister istemez olacaktir, hem hacimlenip hem de yaglanmamak isin mantigina biraz aykiri

jackie25

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Herkese merhaba, bu definasyon programında bacak hareketleri yerine başka göğüs omuz gibi hareketler yapabilir miyim bacaklarım yeterince kalın cünkü ya da bacak hareketlerinide yapsam daha çok bacaklarım kalınlaşır mı ? Bu konuda pek bilgili değilimde yardımcı olursanız cok sevinirim. Teşekkürler.