Savaş Cebeci Canlı Yayın 8 Şubat Pazartesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet Kaban

Yönetici
Site Admini
13 Ağustos 2014
875
331
83
İstanbul
www.instagram.com
[video=youtube;8DCAIhkmZC8]https://www.youtube.com/watch?v=8DCAIhkmZC8[/video]​

Savaş Cebeci

8 Şubat 2016 Tarihinde, saat 22:00'da canlı yayın yapacaktır.

Sorular önceden alınacak Savaş hoca elinden geldiğince hepsini cevaplamaya çalışacaktır. (Yoğunluk nedeniyle cevaplayamadığı sorular olabilir)

Canlı yayını yanlızca site üyeleri izleyebilecektir

Sorularınızı bu başlık altına yazabilirsiniz.

İyi forumlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğendim
Tepkiler: 5 people

kinglord

Forum Üyesi
17 Aralık 2015
7
0
1
Hocam kolay gelsin benim bayadır aklıma takılan soru şu off günleri nasıl ayarlamalıyız sizin bulking 1 programınızı yapıyorum haftada 4 gün antrenman yapıyorum ağır kilolarla çalışıyorum sonra 1 gün off yapıyorum tekrar 4 gün üst üste çalışıyorum 1 gün off yeterlimi dir yada programı böyle yapsam olur mu?

pazartesi göğüs
salı omuz

çarşamba off

perşembe ön kol + arka kol
cuma sırt + bacak

cumartesi off

pazar göğüs
pazartesi omuz
salı off gibi ..........

- gelişim açısından dinlenme günlerini nasıl ayarlamalıyım ?
- beslenme konusunda kendime inanıyorum o konuda bir sıkıntım yok.
-
siz kendi off günlernizi nasıl ayarlıyorsunuz ?

Son düzenleme:
U

utat80

Guest
Hocam merhabalar,bayanlar için paylaştığınız yağ yakma pogramını spor hocaları niçin teyit etmiyorlar?Ben sürekli hocalarla sorun yaşadım,yağ yakmak için(kilo vermek için) hafif ağırlık çok tekrar veya vücut ağırlığıyla yapılan hareketler diyorlar! Siz de erkekler gibi çalışın diyince, çalışmak istedim fakat izin vermiyorlar! ne yapmalıyım! Teşekkür ederim!

alpayturkk

Forum Üyesi
1 Haziran 2015
6
0
1
19
hocam hareketleri yavaş yapın diyorsunuz ancak ağır giremiyoruz,ne yapmalıyım? ve karın kaslarını haftada kaç kez çalışmak yeterlidir

Bytanista

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
16 Kasım 2015
2
0
21
Hocam öncelikle bizi bilgilendirdiginiz için teşekkür ederim. 1 barfiks çekiyorum ve 1 ay vaktim var 9 yapmam lazım. Yardımcı olursanız sevinirim. Herkese bol şans

mertmertmertx

Forum Üyesi
2 Şubat 2016
5
1
3
22
Hocam kolay gelsin . İstanbulda askerlik anınızı anlatmışsınız çok komik olduğunu duyduk ama anınızı duyamadık anlatırsanız çok mutlu olurum .

stoica

Forum Üyesi
26 Kasım 2015
4
1
3
Kreatin kullanımı saç dökümünü hızlandırır mı ? saç dökülmesine etksi nedir ? Hocam bunu cevaplarsanız çok sevinirim

• Beğendim
Tepkiler: 1 kişi

meh_86

Forum Üyesi
25 Şubat 2015
38
0
6
Hocam merhaba;Sürekli sabit bir kilo ile çalışarak kas kütlemi istediğim büyüklükte tutabilirmiyim,yoksa kilo arttırmalımıyım ?
Örneğin;10kg sürekli dummbell curl ile kolumu 30cm'de tutabilirmiyim?

Selamlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...