Savaş Cebeci Bulking Programı Yorum Alanı

Ekrema

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
22 Ağustos 2017
49
10
8
25
Boy (cm)
177
Spor Geçmişi
6
Kilo (kg)
79
Omuz (cm)
133
Göğüs (cm)
121
Kol (cm)
37
Bel (cm)
80
Bulking-1 programını 10 hafta boyunca
Pazartesi : Göğüs
Salı : Sırt
Çarşamba: Omuz
Perşembe : Bacak
Cuma : Triceps-Biceps
Cumartesi-Pazar: Off
Olacak şekilde uyguladım iyi bir beslenme ile yaklaşık 8 kilo aldım (69kg dan 77kg). İnce yapılı ve kilo almakta her zaman zorlanmış biri olarak şimdiye kadar en çok verim aldığım program bu oldu. En çok dikkatimi çeken ise kaldırabildiğim ağırlıklardaki artış oldu( bunu az tekrarlı setlere bağlıyorum).
Ayrıca sizlere bir sorum var arkadaşlar Bulking-2 programına geçmeden son 4 haftasını 5x8 tekrar/set olarak uyguladığım programı 2 hafta uzatarak 4x10-12 şeklinde uygulamamı önerir misiniz?

Şimdiden teşekkürler..

abayraktar

Forum Üyesi
27 Nisan 2017
30
2
8
26
Olacak şekilde uyguladım iyi bir beslenme ile yaklaşık 8 kilo aldım (69kg dan 77kg). İnce yapılı ve kilo almakta her zaman zorlanmış biri olarak şimdiye kadar en çok verim aldığım program bu oldu. En çok dikkatimi çeken ise kaldırabildiğim ağırlıklardaki artış oldu( bunu az tekrarlı setlere bağlıyorum).
Ayrıca sizlere bir sorum var arkadaşlar Bulking-2 programına geçmeden son 4 haftasını 5x8 tekrar/set olarak uyguladığım programı 2 hafta uzatarak 4x10-12 şeklinde uygulamamı önerir misiniz?

Şimdiden teşekkürler..
ölçülerinizi teset ettiniz mi? kolunuz kaç cm oldu?

Ekrema

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
22 Ağustos 2017
49
10
8
25
Boy (cm)
177
Spor Geçmişi
6
Kilo (kg)
79
Omuz (cm)
133
Göğüs (cm)
121
Kol (cm)
37
Bel (cm)
80
ölçülerinizi teset ettiniz mi? kolunuz kaç cm oldu?
Aslında sadece kolumu ölçtüm ama diğer bölgelerimde de ciddi bir hacim artışı oldu (özellikle bacak). Programa başlamadan önce sağ kolum 33 sol kolum 33,5 cm di. Program sonunda sağ 36,5 sol sol 37 cm e çıktı.
Şunu da belirteyim yazmışken; beslenme düzeyimde bir düşüş olduğu için bulking-2 programına devam etmek yerine 8-12 tekrarlı bir program uygulamaya başladım 5. haftamdayım ve yaklaşık 1,5 - 2 kilo aldım. Kol ölçülerim aynı fakat yağ oranım biraz düştü ve hatlar belirginleşti. Bulking-1 programında kazandığım güç sayesinde daha ağır ağırlıklarla çalışabiliyorum. Sadece kol için şunu söyleyebilirim, ince kemikli ve zor gelişen birisi olarak bulking-1 programındaki kol çalışmasından aldığım verimi hiçbir şey den almadım.
5 hafta sonra bulking-2 programında başlayacağım program sonunda sonuçları yazarım.

ugurzn5

Forum Üyesi
4 Temmuz 2017
82
45
18
Istanbul
Yaklaşık 6 aydır spor yapıyorum acaba bulk 1'i uygulayabilir miyim ? Benim için uygun mu ?
(1 ay ara verdim şu an ağırlıklarım baya düşmüştür)

harkemur

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
2 Aralık 2014
25
0
1
Muğla

Şimdiden teşekkürler..
bu programdan memnun olmayan yok. ben de enbüyük gelişimi bulking 1 de gördüm

Semih97

Forum Üyesi
14 Ocak 2018
2
0
1
21
Herkese Merhaba;
Konu çok fazla karışmış ve tam anlamıyla bir sonuca ulaşamadım.Savaş hoca bulking antreman progrtamının level 1 haricinde diğer levellerini verdi mi?Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim.Herkese kolay gelsin.

Ekrema

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
22 Ağustos 2017
49
10
8
25
Boy (cm)
177
Spor Geçmişi
6
Kilo (kg)
79
Omuz (cm)
133
Göğüs (cm)
121
Kol (cm)
37
Bel (cm)
80
Herkese Merhaba;
Konu çok fazla karışmış ve tam anlamıyla bir sonuca ulaşamadım.Savaş hoca bulking antreman progrtamının level 1 haricinde diğer levellerini verdi mi?Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim.Herkese kolay gelsin.
Bulking-2 programı var birde sitede aratıp bulabilirsin, bulking-1 in devamı niteliğinde bir program.

Mobile app for XenForo 2 by Appify