Savaş Cebeci - Bulking 2 Programı / Yorum alanı.

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Arkadaşlar merhaba, bulking 1 hakkında çok yorum var fakat bulking 2 hakkında yorum çok az. Bulking 2 'yi uyguluyor musunuz? verim aldınız mı? Bulking 1'i tamamladım ve 2'ye geçmeyi düşünüyorum, kimi ana hareketlerin olmayışı kafamda soru işaretleri oluşturdu. Siz ne düşünüyorsunuz ?

Yorum
Forum Üyesi
hocam ben evde çalışıyorum,her şey tamam,dumbell,bar,sehpa,istasyon aleti ancak cable crunch yapamıyorum onun yerine ne yapabilirim?

Yorum
Forum Üyesi
1.Bulking programı bitti.Araya ramazan girdi ve 85 den 80 kiloya düştüm salona gidemedim ramazan devam ediyor hocam ramazandan sonra idmana devam edicem .Ne yapmam lazım 2. bulkinge başlamalımıyım yoksa 1. bulking programını tekrar mı uygulayım daha sonra mı 2 ye geçiyim aynada moralim bozuldu ramazanla birlikte emekler ziyan oldu gibi hissettim.Akıl verirseniz cok sevinirim hocam saygılar.

Son düzenleme:
Yorum
Forum Üyesi
Hocam bulking 1 bitmek üzere ve 2 kilo aldım gelişim iyimidir 58 den 60 cıktım kolum 36 cm 37.5 cıktı

Son düzenleme:
Yorum
Forum Üyesi
arkadaşlar bulking 1 bitti fakat istediğim gelişimi göremedim gibi..sizce bulking 1 baştan başlamalı mıyım yoksa 2 ye geçmeli miyim?

Yorum
Forum Üyesi
Merhabalar bulking1 i bitirdim ama hocanın dediği gibi 8 set degilde 5 set agır bir sekilde girerek bitirdim ben gögüs ön kol ,sırt arka kol ve omuz bacak kombinasyonunu denedim 12 hafta. 5 set yapma nedenim programın 8 sette 1.5 saati geçmesi ve cumartesi pazar calışmamdan dolayı hafta içi 4 gun gidip 1 gün dinlenme olarak denedim (2 dolu 1 boş şekilde).3 senedir bu sporla kendi çapımda ugrasıyorum bu programa basladıgımda kol:39 idi şuan program bitti ve soguk 42.5 boyum 1.88 kilo 90 savaş hocaya çok teşekkürler etrafımdanda çok olumlu tepkiler aldım.Şimdi bulking 2 ye başlıcam karbonhidratı azaltıp karın kaslarına odaklanacam sonuçları gene yazarım :) Size tek söyleyecegim iyi beslenip uykunuza dikkat ettiğinizde ve hocanın programını uyguladıgınızda gelişmemeniz mumkün degil.HERKESE BOL ŞANS ;)

Yorum
SMS Onaylı
Forum Üyesi
merhabalar, sırt programı bana latissimus dorsi'ye yönelik geldi sadece, ve arnold press ile hafif kilo kullanıp omuz kasına yeterince stress uygulayamıyoruz ?

Yorum
Forum Üyesi
Arkadaşlar Bulking 1 i paylaşabilir misiniz ??

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek: