Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Savaş Cebeci - Bulking 2 Programı / Yorum alanı.

akinresul

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Allah razı olsun hocam . Hemen uyguluyorum =)

Gnc

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 20. Mesaj!
Fit Puan
0
Hocam kardiyoyu kum torbasıyla yapabilirmiyim?ne şekilde yapmalıyım? Bir de karın kası ve yağ yakımı beslenmeyle doğru orantılı olmasına rağmen niçin bulkıngde cardıyo ve karın calısıyoruz hocam?teşekkürler

Oguzcan5225

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Hocam yurtta kaldığım için spor salonuna gidemiyorum elimde dumbellar ve barfiks demiri var. Tabureleri birleştirerek kendime sehpa yaptım. Göğüste bar kullanamayacağım bunun yerine dumbell kullansam sorun olur mu. Teşekkürler.

barbaros505

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
beslenme bulkıng 1 ıle aynı mıdır hocam.

zombiescobar

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
1. Gundeki shoulder extension nasil yapilir. Simdiden tesekkurler...

Son düzenleme:

Fit

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Bu verdiğiniz antrenman ve beslenme programını disiplinli bir şekilde uyguladığım zaman program bitiminde ölçülerim aşağı yukarı ne olacak merak ediyorum ?

Şuan ki Ölçülerim :

Boy : 184
Kilo : 78
Yağ Oranı :%6
Yağsız kas kütlesi : 69
Bel : 81 cm
Kol : 38 cm

Savas Cebeci

Yönetici
Site Admini
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
Hocam kardiyoyu kum torbasıyla yapabilirmiyim?ne şekilde yapmalıyım? Bir de karın kası ve yağ yakımı beslenmeyle doğru orantılı olmasına rağmen niçin bulkıngde cardıyo ve karın calısıyoruz hocam?teşekkürler
kum torbasindada yapilabilir, nefes nefese kalana kadar yumruk at sonra nabiz dusmesi icin dinlen sonra tekrar devam

Savas Cebeci

Yönetici
Site Admini
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
Hocam yurtta kaldığım için spor salonuna gidemiyorum elimde dumbellar ve barfiks demiri var. Tabureleri birleştirerek kendime sehpa yaptım. Göğüste bar kullanamayacağım bunun yerine dumbell kullansam sorun olur mu. Teşekkürler.
dumbbell yeterince agirsa olur. Degilse cok yavas yaparak hissetmeye calis enerjiyi bitir yani