Savaş Cebeci - Bulking 2 Programı / Yorum alanı.

DganC.

Moderatör
10 Haziran 2014
23
61
13
İstanbul
Savaş Cebeci - Bulking 2 Programı

[video=youtube;G4MeeqMfpgA]https://www.youtube.com/watch?v=G4MeeqMfpgA[/video]

[HR][/HR]

[HR][/HR]Yorumları ve hocamıza soruları bu konu altından sorabilirsiniz.

Gnc

Forum Üyesi
13 Ağustos 2014
26
0
1
İstanbul
Hocam kardiyoyu kum torbasıyla yapabilirmiyim?ne şekilde yapmalıyım? Bir de karın kası ve yağ yakımı beslenmeyle doğru orantılı olmasına rağmen niçin bulkıngde cardıyo ve karın calısıyoruz hocam?teşekkürler

Oguzcan5225

Forum Üyesi
18 Ocak 2015
1
0
1
25
Hocam yurtta kaldığım için spor salonuna gidemiyorum elimde dumbellar ve barfiks demiri var. Tabureleri birleştirerek kendime sehpa yaptım. Göğüste bar kullanamayacağım bunun yerine dumbell kullansam sorun olur mu. Teşekkürler.

Fit

Forum Üyesi
19 Ocak 2015
3
0
1
31
Bu verdiğiniz antrenman ve beslenme programını disiplinli bir şekilde uyguladığım zaman program bitiminde ölçülerim aşağı yukarı ne olacak merak ediyorum ?

Şuan ki Ölçülerim :

Boy : 184
Kilo : 78
Yağ Oranı :%6
Yağsız kas kütlesi : 69
Bel : 81 cm
Kol : 38 cm

Savas Cebeci

Yönetici
Site Admini
2 Haziran 2014
244
667
93
New York
Hocam kardiyoyu kum torbasıyla yapabilirmiyim?ne şekilde yapmalıyım? Bir de karın kası ve yağ yakımı beslenmeyle doğru orantılı olmasına rağmen niçin bulkıngde cardıyo ve karın calısıyoruz hocam?teşekkürler
kum torbasindada yapilabilir, nefes nefese kalana kadar yumruk at sonra nabiz dusmesi icin dinlen sonra tekrar devam

Savas Cebeci

Yönetici
Site Admini
2 Haziran 2014
244
667
93
New York
Hocam yurtta kaldığım için spor salonuna gidemiyorum elimde dumbellar ve barfiks demiri var. Tabureleri birleştirerek kendime sehpa yaptım. Göğüste bar kullanamayacağım bunun yerine dumbell kullansam sorun olur mu. Teşekkürler.
dumbbell yeterince agirsa olur. Degilse cok yavas yaparak hissetmeye calis enerjiyi bitir yani