Savaş Cebeci bulk programı

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Kilo (kg)
80
Spor Geçmişi
4
Boy (cm)
183
Kol (cm)
35
Bel (cm)
80
Omuz (cm)
122
Hepinize iyi günler. Çok vaktinizi almadan bir soru sormak istiyorum. Biliyorsunuz ki savaş hocamızın bulk 1 ve bulk 2 programları var. 1 hafta uyguladım ve kendimi acayip iyi hissettim 1 haftada geliştiğimi bile hissettim ben bu programlara devam etmek istiyorum ancak 8*6 bir miktar uzun geliyor. Yapanlar var mı? Devam etmeli miyim sizce? Klasik 3*12 4*12 programlarında geliştiğimi hissedemiyorum. Güzel bir beslenmeyle marta kadar bulking yapayım diyorum savaş hocanın programı toplamda 6 ay zaten. Teşekkürler şimdiden

Forum Üyesi
Yapan biri vardı forumda güzel sonuclar almıstı baya iyiydi, benim şu an ki programım bitsin geçmeyi düşünüyorum ben de.

3 Yorumlar
E
erkinallanpoe yorum yaptı
Yaparken kaslarımın cidden geliştiğini hissettim ama sıkıcı geliyor napsam diye düşünüyorum

Alper Kurt
Alper Kurt yorum yaptı
Şahsen eğlenmek 2nci planda, ilk plan kas gelişimi. Hedeflerinizi gözden geçirin, eğlence için league of legends öneririm ;)

E
Gym e gidip basacağım üstat bu ne güzel gaz vermektir böyle

Hepinize iyi günler. Çok vaktinizi almadan bir soru sormak istiyorum. Biliyorsunuz ki savaş hocamızın bulk 1 ve bulk 2 programları var. 1 hafta uyguladım ve kendimi acayip iyi hissettim 1 haftada geliştiğimi bile hissettim ben bu programlara devam etmek istiyorum ancak 8*6 bir miktar uzun geliyor. Yapanlar var mı? Devam etmeli miyim sizce? Klasik 3*12 4*12 programlarında geliştiğimi hissedemiyorum. Güzel bir beslenmeyle marta kadar bulking yapayım diyorum savaş hocanın programı toplamda 6 ay zaten. Teşekkürler şimdiden
hiç bana göre değil güray hocanın programı favorim hala onu yapıyorum hayvan gibi de yiyorum senelerdir vücut olarak sabit kaldığım kilomdan çıkıyorum önüme ne gelirse yiyorum biraz da böyle takılmak istedi canım çok setler beni de sıkıyor

Yorum
Forum Üyesi
Yapmadım , ama yukarıdaki arkadaş gibi güray hocanın programını yaptım ve aşırı iyiydi piyasadada en bilgili bulduğum adamlardan onu dene istersen

1 Yorum
E
Anladım kardeşim güray hocayı ben de takip ederim çok bilgii bir hoca kendisi ama savaş hocamın yerini de ayrı tutuyorum onun bilgileri daha gerçekmiş gibi kıyaslama gibi olmasın hepsine sonsuz saygım var. Araştırayım biraz daha

Forum Üyesi
Savas hocanın 8x6 prg Eklemleri aşırı yoruyor.Cunku one max rp.in %75 diyor.Artik ücretli youtube videolarinda ki verdigi tekrar sayılarına bakın. 4x12 +5 sıkıştırma.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: