Çözüldü Savaş Cebeci Bulk 2 Antrenman Programı

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Herkese iyi günler,
Savaş Cebeci bulk2 antrenman programını yapıyorum fakat anlamadığım bir nokta oldu. Süpersetleri her setten sonra mı yapmam gerekiyor yoksa 1 hareketi bitirdikten sonra mı ?

Çözüm
Herkese iyi günler,
Savaş Cebeci bulk2 antrenman programını yapıyorum fakat anlamadığım bir nokta oldu. Süpersetleri her setten sonra mı yapmam gerekiyor yoksa 1 hareketi bitirdikten sonra mı ?
Merhaba,

Super set mantığı şudur :

Lateral raise
rear delt raise
bu ikisi super set deniyorsa , önce lateral raise setine girilir ve belirtilen tekrar aralığında haraket tamamlanır hemen ardından mola vermeden rear delt
raise setine girilir ve o belirtilen tekrar aralığında set tamamlanır .

Böylelikle 1. süper set setini tamamlamış olursunuz .
Forum Üyesi
Herkese iyi günler,

Merhaba, Sorunuz için teşekkür ederiz, bu konuda uzman üyelerimiz en kısa sürede size cevap verecektir. Keyifli forumlar dileriz. :)

Yorum
Yönetici
SMS Onaylı
Herkese iyi günler,
Merhaba,

Super set mantığı şudur :

Lateral raise
rear delt raise
bu ikisi super set deniyorsa , önce lateral raise setine girilir ve belirtilen tekrar aralığında haraket tamamlanır hemen ardından mola vermeden rear delt
raise setine girilir ve o belirtilen tekrar aralığında set tamamlanır .

Böylelikle 1. süper set setini tamamlamış olursunuz .

Yorum
Çözüm
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek: