Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Anket Salonlar açılınca gidecek misiniz ?

Salonlar acilinca gidecek misiniz

• Maskesiz olursa evet

Kullanılan: 4 26.7%
  • Maskeli veya maskesiz de olsa gitmem

Kullanılan: 8 53.3%
  • Maskeli bile yaparım

Kullanılan: 3 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    15

ThousandYears

Forum Üyesi
Ödüller
9
  • 100. Beğeni!
  • 250. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
  • 100. Mesaj!
  • 25. Beğeni!
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
1,126
Haziran ayı içerisinde salonların açılması söz konusu .
Açılırsa maskeli antrenman olucak söylentisi var .
Savaş hocamız ben maskeli spor yapamam şahsen dedi.
Corona hala varken spora gidilir mi ?
Siz değerli hocalarimin bu konu hakkındaki görüşlerini almak isterim .

zeunzim

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • İlk Beğeni!
  • İlk Mesaj
Fit Puan
30
Normal yürürken bile maske içinde nefes nefese kalıyoruz. Antreman yaparken düşünemiyorum bile. Bu süreç düzelene kadar evde serbest ağırlıklar ve vücut ağırlığı antremanı ile devam.

mozturk01

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 20. Mesaj!
  • İlk Beğeni!
Fit Puan
38
Çok zor maskeyde dışarda bile 10dk sonra daralıyor insan zor nefes alıyor geçen bir sporcu vardı maske ile koşarken ciğerleri patlamış burada
Ülkemizde çoğu salonun havalandırma ve yoğunluk duş alanlarını göze alınca gitmemek en sağlıklısı
ama Elbet bir gün kavuşacağız :)

ThousandYears

Forum Üyesi
Ödüller
9
  • 100. Beğeni!
  • 250. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
  • 100. Mesaj!
  • 25. Beğeni!
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
1,126
Benim gittiğim spor salonu 1 haziranda açılıyor. Maske takmak zorunlu değilmiş soyunma odalarında sadece 1 kişi olabilecekmiş. 90 dk süre varmış icerdeyken .

AkgMehmetCan

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
2
  • 25. Beğeni!
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
82
50 güne yakın oldu evdeyiz. Ama artık salona başlamak gerekiyor. Maske olarak şeffaf yüz siperleri kabul ediliyorsa ondan takarım, cerrahi maske diye tutturulursada takıcaz artık.

ThousandYears

Forum Üyesi
Ödüller
9
  • 100. Beğeni!
  • 250. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
  • 100. Mesaj!
  • 25. Beğeni!
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
1,126
Bugün aylar sonra salona gittim :))) aşırı mutluyum anlatamam dumbelleri öpesim geldi . Evde calismanin faydasini o kadar cok gordum ki Salonlar kapanırken 3 4 dips yapabiliyordum bugün 15 - 17 yi gördüm 22.5 kg olan incline dumbell pressim 27.5 kg olmuş . Kimse gelmemiş korkudan , koca salonda 2 kişiydik. Maskeyi boynuma taktım , ona rağmen boynum terledi . Ama nefes alabildim. Galoş giymek de zorunluymuş , cable cross yaparken ayağım kaydı ama o cable crossun göğüs pump hissini alabildim . Her alet kullandıktan sonra dezenfektan ile ellerinizi temizlemek de sartmış . Soyunma odasına teker teker alıyorlar ama bugün hiç sıkıntı yaşamadım herkes korkudan gelmemişti sanki terk edilmiş salonda antrenman yaptım . Kimsenin gelmemesi çok iyi oldu :D umarım yarinda tek olurum .

rasmus103

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 20. Mesaj!
Fit Puan
50
Maalesef Kalp hastası ve kronik akciğer problemi olan annemle yaşıyorum uzun bir aradan sonra 2 yıldır. onu düşündüğüm için neredeyse hiç bi yere çıkmıyorum. Bu riski alamam. zaten şu an virüs on binlerce kişide var diye tahmin ediyorum sadece gücünü yitirdiği için belirti vermiyor kışın işler gene kötüye gidebilir. Ailenizde kronik ciddi rahatsızlığı olan birisi ya da 65 70 yaşında nene dedeniz yoksa evde bence gidin varsa 1-2 ay daha evde takılmak ailenizden birisine zarar vermenizden iyidir tabi ki.