Sahte protein tozlari

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!

CEZ

Forum Üyesi
Arkadaşlar Optimum'un Gold Standart ürününü kullananlar bilir içindeki ölçek (Türkiyedekiler) şeffaf renkti.Ama çoğu izlediğim videoda gördüm ki bütün Amerikada yaşıyanların ölçeği altın renkli falan rengarenk.Ben anlayamadım sahte mi kullanıyoruz orjinal mi bide sanırım protein7.com sitesinden alınca altın renkli ölçekliymiş yani orjinal olma ihtimali var ne diyorsunuz bu konuda

Forum Üyesi
Arkadaşlar Optimum'un Gold Standart ürününü kullananlar bilir içindeki ölçek (Türkiyedekiler) şeffaf renkti.Ama çoğu izlediğim videoda gördüm ki bütün Amerikada yaşıyanların ölçeği altın renkli falan rengarenk.Ben anlayamadım sahte mi kullanıyoruz orjinal mi bide sanırım protein7.com sitesinden alınca altın renkli ölçekliymiş yani orjinal olma ihtimali var ne diyorsunuz bu konuda

az daha araştırsaydın onun abd ve ingiltere menşei farkı olduğunu sarı ölçeklilerin 71 servis abd olduğunu diğerlerinin 74 ingiltere olduğunu öğrene bilirdin :D

Yorum

CEZ

Forum Üyesi
az daha araştırsaydın onun abd ve ingiltere menşei farkı olduğunu sarı ölçeklilerin 71 servis abd olduğunu diğerlerinin 74 ingiltere olduğunu öğrene bilirdin :D
amerikadan aldığım ürün de 74 servis ve altın ölçekli Gold Standard 100% Whey Protein by Optimum Nutrition at Bodybuilding.com - Lowest Prices on Gold Standard 100% Whey Protein! bodybuilding.comdaki de 74 servis türkiyedekiler de 74 servis yorum atmadan önce biraz daha araştırmalısın

Yorum
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Hocam sahte ürünlerin fiyatıda sahte oluyor. Satış yaparak para kazanmak adamların amacı genellikle çünkü. Normal kaliteli bir protein tozu minumum 15-20 dolar seviyesinde olmalı. Güncel Dolar Kuru ile çarparak hesaplarsın artık kaç paraya tekabül ettiğini. Güvenmediğiniz yerlerden almanızı tavsiye etmiyorum.

Yorum
Forum Üyesi
Definasyon donemimde gittigim salondan piyasa fiyatinin biraz altina protein tozu almistim.Protein ihtiyacimi ondan karsilamayi planladigim icin normal gidalardan pro alimimi sinirli tutmustum.2 ay sonunda 5 kilo vermemle birlikte 5 cm kolum inceldi.Sonradan anladik ki son kullanma tarihi gecmis tozlarin barkodlariyla oynayip satiyorlarmis.Bu protein tozlarini ya cok saglam bir yerden almak lazim ya da Turkiye'de hic kullanmamak lazim.Ona guvenip kastan ciddi miktar kaybedebiliyorsunuz.

Yorum
Forum Üyesi
Kaşık altın diye sahte olup olmaması mı değişecek hocam :D Bir çok kişi kullanıp tavsiye edebiliyorsa pek sıkıntısı olacağını sanmıyorum ben.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: