Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Sahte protein tozlari

CEZ

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Arkadaşlar Optimum'un Gold Standart ürününü kullananlar bilir içindeki ölçek (Türkiyedekiler) şeffaf renkti.Ama çoğu izlediğim videoda gördüm ki bütün Amerikada yaşıyanların ölçeği altın renkli falan rengarenk.Ben anlayamadım sahte mi kullanıyoruz orjinal mi bide sanırım protein7.com sitesinden alınca altın renkli ölçekliymiş yani orjinal olma ihtimali var ne diyorsunuz bu konuda

SaVaS

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
Arkadaşlar Optimum'un Gold Standart ürününü kullananlar bilir içindeki ölçek (Türkiyedekiler) şeffaf renkti.Ama çoğu izlediğim videoda gördüm ki bütün Amerikada yaşıyanların ölçeği altın renkli falan rengarenk.Ben anlayamadım sahte mi kullanıyoruz orjinal mi bide sanırım protein7.com sitesinden alınca altın renkli ölçekliymiş yani orjinal olma ihtimali var ne diyorsunuz bu konuda
az daha araştırsaydın onun abd ve ingiltere menşei farkı olduğunu sarı ölçeklilerin 71 servis abd olduğunu diğerlerinin 74 ingiltere olduğunu öğrene bilirdin :D

CEZ

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
az daha araştırsaydın onun abd ve ingiltere menşei farkı olduğunu sarı ölçeklilerin 71 servis abd olduğunu diğerlerinin 74 ingiltere olduğunu öğrene bilirdin :D
amerikadan aldığım ürün de 74 servis ve altın ölçekli Gold Standard 100% Whey Protein by Optimum Nutrition at Bodybuilding.com - Lowest Prices on Gold Standard 100% Whey Protein! bodybuilding.comdaki de 74 servis türkiyedekiler de 74 servis yorum atmadan önce biraz daha araştırmalısın

furkanbayer

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
0
Hocam sahte ürünlerin fiyatıda sahte oluyor. Satış yaparak para kazanmak adamların amacı genellikle çünkü. Normal kaliteli bir protein tozu minumum 15-20 dolar seviyesinde olmalı. Güncel Dolar Kuru ile çarparak hesaplarsın artık kaç paraya tekabül ettiğini. Güvenmediğiniz yerlerden almanızı tavsiye etmiyorum.

S44l44s4

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Definasyon donemimde gittigim salondan piyasa fiyatinin biraz altina protein tozu almistim.Protein ihtiyacimi ondan karsilamayi planladigim icin normal gidalardan pro alimimi sinirli tutmustum.2 ay sonunda 5 kilo vermemle birlikte 5 cm kolum inceldi.Sonradan anladik ki son kullanma tarihi gecmis tozlarin barkodlariyla oynayip satiyorlarmis.Bu protein tozlarini ya cok saglam bir yerden almak lazim ya da Turkiye'de hic kullanmamak lazim.Ona guvenip kastan ciddi miktar kaybedebiliyorsunuz.

Eyüp Baykara

Yönetici
Site Admini
Ödüller
9
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
  • 50. Beğeni!
  • 25. Beğeni!
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
30
Protein7 ON'nin Türkiye distribütörüdür. Diğerleri İngiltere menşei. Bende İngiltere menşei kullanıyordum. Hatta ürün kutusu İngilizce Türkçe etiket yapıştırmışlardi :)

Ücgenvucutluu

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Kaşık altın diye sahte olup olmaması mı değişecek hocam :D Bir çok kişi kullanıp tavsiye edebiliyorsa pek sıkıntısı olacağını sanmıyorum ben.

hasanegetopan

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
Adam 2015te üye olmuş son görülme 2016 muhtemelen şu an sporla alakası bile yoktur :D