Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Rütbe İsteği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erennnsahin

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
Merhabalar,

Öncelikle ismim Eren. 21 Yaşındayım. 2 yıldır fitness yapıyorum. 1. Kademe ve 2. Kademe antrenör sertifikam var. Ayrıca bulunduğum şehrin üniversitesinde Spor Akademisnde kurslara katılmaktayım. Araştırmayı yazmayı okumayı çok severim. İngilizce seviyem intermediate. Yani elimden geldiğince yabancı makaleleri çevirip arkadaşlarla paylaşıyorum konuların altında. 2 yılda bilgi donanım olarak kendimi çok geliştirdim. Şuanda ise bir salonda Antrenör olarak görev yapmaktayım.

Foruma kayıt olalı daha 10 gün olmasına rağmen çok arkadaşla tanıştık kaynaştık güzel bilgi paylaşımlarımız oldu. Faydalı konular açarak arkadaşlara destek olmaya çalışıyorum. Bende siteden yeni bilgiler öğrendim.

Spor salonunda olmadığım zamanlarda genelde PC başında Forumda oluyorum. Günlük ortalama 5-6 saatlik online sürem var. Günlük mesaj ortalamam 16. Ayriyeten 10 gün içinde 32 teşekkürü layık görmüş forumdaki arkadaşlar. Elimden geldiğince tatlı bir dille güzel uslupla yaklaşıyorum her arkadaşıma. Öylede devam edeceğim.

Uzun lafın kısası Forumda çok aktif durumdayım. Daha faydalı konular açıp insanlara daha çok yardım etmek istiyorum. Ama malesef heryere konu açamadığımızdan bu bir sorun oluyor. [MENTION=328]corleone[/MENTION] arkadaşımızın tavsiyesi üzerine, en azından İstediğim yere Konu açabileceğim bir rütbe talep ediyorum. Sizlerde uygun görürseniz, sadece bu kadarlık yetki yeterli.

Moderatör arkadaşların kararını merakla bekliyorum.

Saygılar,İyi forumlar
Eren ŞAHİN

Nurettin Olgun

Yönetici
Ödüller
2
  • 100. Mesaj!
  • 250. Mesaj!
Fit Puan
55
Aynı sorun bende de var ya :( ..Bir zahmet çözseler şunu her konu hazırladığımda Moderatör arkadaşlara taşımaları için baş vurmak durumunda.Kalıyorum tamam anlıyorum bilgi kirliği önüne geçmek için fakat foruma katkıda bulunmak isteyen üyeler içen bu kurallarda esnetme yapsalar rütbe değil. Konu açma yetkisi istiyorum aslında konu açabildiğim tek bölüm Geyik &Eğlence ve Soru & Cevap. dışında açamıyorum ne yazık ki ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...