Çözüldü Pump

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Konu: Sporda güzel pump oluyor ve gözleri üzerimde topluyorum fakat gündelik yaşamımda estetik vücudum fark edilse bile oldugumdan zayıf görünüyorum(dar giyinmeyi pek sevmiyor ve kısa kollu giymiyorum) sabahları dershaneye giderken şınav mı çeksem devamlı soda mı tüketsem diye fikir üretiyorum önerilerinizi bekliyorum
ayrıca sosyal medyam yok fakat whatsapp da bile paylaşmıyorum çünki inanilmiyor vicuduma.

Ekli dosyalar

• 20210407_192317.jpg
    20210407_192317.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 9
  • 20210407_191917.jpg
    20210407_191917.jpg
    1,012.2 KB · Görüntüleme: 9
Çözüm
Doğal olarak 4-5 yıl yapılsa bile %9-10 yağ oranlarında dışarıdan spor yaptığın belli olması için slim fit tarzı kıyafetler giymen gerekiyor .

Ama doğal olarak 4-5 yıl yapıp yağ oranında %15-16 civarında ise bir şey giyince hacimli gözüküyorsun .

Ege fitness ın doğal genetiği çok iyi örneğin , ama t shirt giydiği fotoğraflara bak .
Bodyci olduğu belli olmuyor bile sadece fit gözüküyor.

Karın kaslarından feragat edip %15-16 yağ oranlarına çıkacak kadar yavaş temiz bir clean bulk yaparsan , muhtemelen dışarıdan spor yaptığın belli olacak .

Doğal insanların pumpı antrenmandan sonra 30 dk içinde söner , gün boyu pumplı sadece ilaçlı sporcular gezebiliyor .

İlaç kullanan arkadaşlarım var , gün içinde durduk yere koluna pump giriyordu...
Moderatör
SMS Onaylı
Mesaj Lideri
Doğal olarak 4-5 yıl yapılsa bile %9-10 yağ oranlarında dışarıdan spor yaptığın belli olması için slim fit tarzı kıyafetler giymen gerekiyor .

Ama doğal olarak 4-5 yıl yapıp yağ oranında %15-16 civarında ise bir şey giyince hacimli gözüküyorsun .

Ege fitness ın doğal genetiği çok iyi örneğin , ama t shirt giydiği fotoğraflara bak .
Bodyci olduğu belli olmuyor bile sadece fit gözüküyor.

Karın kaslarından feragat edip %15-16 yağ oranlarına çıkacak kadar yavaş temiz bir clean bulk yaparsan , muhtemelen dışarıdan spor yaptığın belli olacak .

Doğal insanların pumpı antrenmandan sonra 30 dk içinde söner , gün boyu pumplı sadece ilaçlı sporcular gezebiliyor .

İlaç kullanan arkadaşlarım var , gün içinde durduk yere koluna pump giriyordu örneğin .

Yorum
Çözüm
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek: