Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Proteinocean Essential Pre-workout

kdrclp

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
Proteinocean markasının wheyini kullanmıştım bugunde bu ürününü gördüm degerler hakkında ne düşünüyorsunuz ?
https://file.army/i/vNVsd7

ESSENTIAL PRE-WORKOUT™

Arjinin, Kreatin Monohidrat, Taurin, Beta Alanin, Doğal Aroma Vericisi, Glutamin, Kafein, Emülgatör (Soya Lesitini), Doğal Renklendirici (Portakal: Beta Karoten), Tatlandırıcı (Sukraloz)

ESSENTIAL PRE-WORKOUT™ BESİN DEĞERLERİ

Arjinin 3500mg
Kreatin Monohidrat 3500mg
Taurin 3000mg
Beta Alanin 750mg
Glutamin 400mg
Kafein 300mg

Son düzenleme:

Kemal Siren

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
Antrenman öncesi almak için satılan bu ürünler çoğunlukla gereksiz. Genelde içine damar genişletici (arjinin veya citrulline), laktik asit azaltıcı (B Alanine, kreatin), ve uyarıcı (kafein, efedrin, yohimbe) konuluyor.

Damar genişleticiler içinde etkisi olan citrulline. O da biraz. Genelde arjinin NO yükselterek fazla bir genişlemeye sebep olmuyor. Bu genişleme pump etkisini arttırıyor ve damarların deri altından görünmesini sağlıyor. Eğer kullanınca bu oluyorsa ve hoşunuza giderse alın tabii ama kas gelişimine pek bir etkisi yok.

Laktik asit azaltıcıları antrenmandan önce almaya gerek yok çünkü bunlar vucutta biriken maddeler. Depolar doluysa ne zaman alındığı önemsiz.

Uyarıcılar içinde Türkiyede sadece kafein yasak değil. Yağ yakımına accık katkı sağlar ve antrenmana motive eder elbette. Fakat o da kötü, çünkü antrenman yapmak için bu desteğe ihtiyacınız varsa zaten uzun süre devam etmeyeceksiniz. Antrenmandan keyif almayı öğrenmek lazım.

Preworkoutlara eklenen glutamin, BCAA vs vs ise tamamen gereksiz ürünler. Para israfı..

oguz uslu

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
hiç biri bir işe yaramaz mı yani.. nasıl bır sektör bu o zaman koca koca fabrikalar plasebo etkisi mi. ..?

jones13

Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
hiç biri bir işe yaramaz mı yani.. nasıl bır sektör bu o zaman koca koca fabrikalar plasebo etkisi mi. ..?

Kısmen aynen oyle

Kasaba,balıkçıya,manava yeterince uğrayan adamın bu sublementlere zerre ihtiyacı YOKTUR

FARK SA YARATMAZ

Sen fark yaratsin istiyorsan ECZANEYE UĞRA bro

Sustanon,primabolan vb al eheheheh

oguz uslu

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!