Protein Tozu Önerisi ?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Kilo (kg)
85
Spor Geçmişi
Yeni
Boy (cm)
188
Herkese merhabalar,bugün spora yeni başladım.Ancak protein takviyesi için önerilerinizi bekliyorum.
Ayrıca ; yumurta beyazı yiyemiyorum maalesef küçüklükten gelen bir alışkanlık.Ve tavuğun da sadece göğüs kısmını yiyebiliyorum :D

Yönetici
SMS Onaylı
Sabahları yumurta yerine 2 ölçek protein tozu tüketebilirsin , ben olsam bunun yerine sabahları dana eti tüketirdim o paraya . (Kıyma,soğan,biber,domates kavurma fena gider)

Önerebilecegim markalar : Tüm markalar olur orjinal olduğu sürece .
Favorim : ESN çilekli ,
Protein Ocean caramel macchiato.

Tavuk olarak ben de tavuk göğsü tüketiyorum , diğer türleri yağ içeriyor zaten .

Konuya fotograflarini ekleyebilirsen sana özel program verebiliriz.

3 Yorumlar
Zharoon
Zharoon yorum yaptı
Çok teşekkürler ayrıca sağlam bir antrenman programına ihtiyacım var :/

Yusuf İhsan
Yusuf İhsan  yorum yaptı

Yusuf İhsan
Yusuf İhsan  yorum yaptı
İlk 3 ay bunu uygulayın

Forum Üyesi
Merhaba öncelikle. Eğer hala düzgün oturmuş ve rutin haline gelmiş bir antrenman şeklin yoksa, supplement gibi detay şeylere girmeni tavsiye etmem dostum. Paranı yemeğe yatırmanı tavsiye ederim. Protein tozunun iyisini almak istersen 500-600 lirayı gözden çıkarmak zorundasın. Aksi halde geriye kalan ucuz olanlar marka farketmeksizin içeriği pek kaliteli olmuyor. Bezelye proteinini seviyorsan orası ayrı tabi:) ufak bir hesapla şunu diyeyim; 500 liraya iyi bir protein tozu alacağına o 500 lirayla 4-5 aylık tavuk ihtiyacını giderirsin ve çok daha verimli olur. Ne zaman antrenman yapmayı bir rutin haline getirip hayatının bir parçası yaparsın o zaman bu tarz detaylara girersin. İyi geceler:)

Yorum
Forum Üyesi
Merhabalar Dynamic nutriton markası var knka hem ucuz hem kaliteli ben kaç senedir kullanıyorum sende dene istersen fazla para vermene gerek yok %p

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: