Programın Içinde Yazanları Anlayamadım ( Güray Aydın Hipertrofi)

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Arkadaşlar anlayamadıgım bir şey var 3x12 failure yazıyor mesela failure formu bozmadan yapabileceğimiz kadar tekrar sayısı demek fakat eger dediğim gibiyse neden 3x12 yerine 3xmax yazılmıyor 3x12 Failure ile 3x Max farkı ne ?

Birde arkadaşlar programda baştan aşağı failure ve beyond failure yazıyor her set failure veya beyond failure ye mi gideceğiz bazılarında son set failure bazılarında sadece 4x10 failure gibi yazıyor her set failure gitmek mi ? deneyen birileri var mı yorum yapacak

Moderatör
Mesaj Lideri
Arkadaşlar anlayamadıgım bir şey var 3x12 failure yazıyor mesela failure formu bozmadan yapabileceğimiz kadar tekrar sayısı demek fakat eger dediğim gibiyse neden 3x12 yerine 3xmax yazılmıyor 3x12 Failure ile 3x Max farkı ne ?

Birde arkadaşlar programda baştan aşağı failure ve beyond failure yazıyor her set failure veya beyond failure ye mi gideceğiz bazılarında son set failure bazılarında sadece 4x10 failure gibi yazıyor her set failure gitmek mi ? deneyen birileri var mı yorum yapacak
3xmax dememsinin sebebi 12 taneyi çıkartacak şekilde bir ağırlık seç mesela 12 de gücünün biteceği daha çıkartmayacağın bir ağırlık

failure yazdıgı evet her set ayrıca beyond failure yazıyorsa altında oda son settir

Burada anlatıyor her şeyi dinlemeni tavsiye ederim

2 Yorumlar
U
unalercan17 yorum yaptı
videoyu izlemiştim tekrar izledim kacırdıgım nokta var mı diye belki hala kacırıyorumdur sana sormak istedim cevabını hala bulamadım şimdi failure demek hareket formunu bozmadan yapabileceğin maximum tekrar demek değil mi hani 1 tekrar daha yapamayacak seviyede gelmek 4x 12 failure yazıyorsa 12.tekrarı yapacak 13.agırlık cıkmayacak şekilde mi failure demek

Batuhan Karakaya
Batuhan Karakaya  yorum yaptı
evet

• :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p