Pınar protein süt?

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Arkadaşlar merhaba. Pınar laktozsuz ve yuzde 70 daha fazla protein içeren bir süt çıkarmış. Ürünün içeriğiyle ve fiyatı ile ilgili çok bilgi bulamadım ama 1 litrede 50 gram protein olduğu söyleniyor. Eğer hal böyleyse super bir protein kaynağı bulduk demektir. 1 litre süte 2 ölçek whey atarsak 100 gram proteinle bayram yapariz :) Laktozsuz olduğu içinde günde 1 litre içmek sorun olmaz gibi.

Acaba gerçek böyle mi ürünü inceleyen arkadaşlarımız olursa ya da gıda mühendisi diyetisyen moderatörlerimiz bilgilendirirse çok memnun oluruz.

SMS Onaylı
Forum Üyesi
Boykottan haberim var. Siteye girebildim şimdi. 500 ml lik paketlerde satılıyor. 1 pakette 26 gr protein varmış. Vanilyalı ve kakaolu 2 seçeneği var. peyniraltısuyu proteini ve kazein ile yani zaten sütte bulunan proteinlerle zenginleştirilmiş laktozsuz ürün. Bu haliyle muazzam görünüyor tabi fiyat performan olarak nasıl olur onu bilmiyorum

Yorum
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ürünü aldım ve içtim. Karb. değeri çok yüksek bide ek proteinin nerden geldiğini yazmamışlar. İçinde Q10, B vitaminleri ve l-carnitine bulunuyor. Çilekli ve kakaolusu var. Aynı zamanda laktozsuz. Tadı güzel.

Yorum
Forum Üyesi
Arkadaşlar merhaba. Pınar laktozsuz ve yuzde 70 daha fazla protein içeren bir süt çıkarmış. Ürünün içeriğiyle ve fiyatı ile ilgili çok bilgi bulamadım ama 1 litrede 50 gram protein olduğu söyleniyor. Eğer hal böyleyse super bir protein kaynağı bulduk demektir. 1 litre süte 2 ölçek whey atarsak 100 gram proteinle bayram yapariz :) Laktozsuz olduğu içinde günde 1 litre içmek sorun olmaz gibi.

Acaba gerçek böyle mi ürünü inceleyen arkadaşlarımız olursa ya da gıda mühendisi diyetisyen moderatörlerimiz bilgilendirirse çok memnun oluruz.
hocam 1 litre sütü içebiliyosan helal olsun valla :D bari milkshake gibi içine çilek felanda at buz dolabına koy öğünlerde çıkarır içersin

Yorum
Forum Üyesi
piyasada yok ki. bu light ürünlere noluyor anlamıyorum. gerçekten 10. dünya ülkesi falanız ne kadar geriyiz ya. avrupada amerikada sporcu beslenmesine yönelik çeşitleri bir görseniz yok böyle bir şey. böyle bir şey bizde daha yeni çıkmış o da hiçbir yerde yok

Yorum
SMS Onaylı
Onursal Üye
İyi bir ürün olsa bile fiyat olarak avantajı yoktur tahminim, ek proteinin nerden geldiğini yazması lazım. Yeni ürün çıkararak insanların aklını çelmeye çalışırlar dikkat. En önemli etken fiyattır.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: