Soru Parasızlık

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  Konu görüntüleme sınırlıdır
Thread Owner
Forum Üyesi
Evet abilerim ablalarım herzaman olduğu gibi aklıma soru gelinxe buraya sorayım dedim burdakiler ve savaş hocanın yt kanalındaki bilgiler sayseinge gayet iyi bir vuxut yaptım sayılır falat bu yıl sınav senem üniversite sınavına giricem bu yüzden ailem spor yapmamı istemiyor ztn evde yeterli ekipman var yapıcam her türlü ancak beslenmemi karşılayamayacağım fiyatlar ortada ztn durumumu korumak için sizce ne yapmalıyım
(ailemi ikna etmeyi çok denedim olmuyorlar ne yazıkki)

Forum Üyesi
Evet abilerim ablalarım herzaman olduğu gibi aklıma soru gelinxe buraya sorayım dedim burdakiler ve savaş hocanın yt kanalındaki bilgiler sayseinge gayet iyi bir vuxut yaptım sayılır falat bu yıl sınav senem üniversite sınavına giricem bu yüzden ailem spor yapmamı istemiyor ztn evde yeterli ekipman var yapıcam her türlü ancak beslenmemi karşılayamayacağım fiyatlar ortada ztn durumumu korumak için sizce ne yapmalıyım
(ailemi ikna etmeyi çok denedim olmuyorlar ne yazıkki)
Ev yemekleri ye dostum bolbol

Yorum
Forum Üyesi
Ev yemekleriylede vücut yapılır sadece en optimum vücut yapılmaz, ilerleme yavaş olur vs vs ama yinede vücut yapılır. O yüzden eldeki imkan oysa yapıcak bir şey yok sporuna devam et ev yemeklerinde ye bol bol arkadaşın dediği gibi şekerli şeyler tüketmemeye çalış sadece

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: