Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Özel Koçluk

bassanaorda

Forum Üyesi
Ödüller
5
  • 50. Mesaj!
  • 25. Beğeni!
  • 20. Mesaj!
  • İlk Beğeni!
  • İlk Mesaj
Fit Puan
596
Evet arkadaşlar şuan bunun üzerinde çalışıyorum arkadaşlarımla.Bu konuda iyi olan koçluk veren ve tarzı benim gibi hibrit ağırlıklı calisthenics olan dostlatımdan değerli bilgiler alıyorum ve küçük bir eğitim süreci içerisindeyiz.Belirli bir süre sonra ücretli olarak Weighted Calisthenics yapmak isteyen kişiler için bir koçluk hizmeti vereceğim,spor salonuna gitmek istemeyen,evde yapmak isteyen veya parkta yapmak isteyen ya da spor salonuna gidip baştan savma programlar yerine kaliteli denenmiş programları yapıp gelişmek isteyen arkadaşlarla çalışacağız.Dürüstlük en önemli konu olacak.Bodybuilding alanında yaklaşmak isteyenlere istediği kadar ücret versin ben kabul etmem.Tarzımız ve amacımız belli.Bodybuilding metodları da olacak ama ana yolumuz bu olmayacak.
Şuan bir kaç arkadaşıma veriyorum,yeni başladık.Sonuçlar güzel ilerliyor ve benim kendi yolumu katetmem üzerine bunu genişleteceğiz,ve bende kendimi daha geliştirdikçe daha sağlıklı sonuçlara ulaşacağız.Bu süre zarfında yeni başlayan herkese ücretsiz olarak yardımcı olmaya devam edeceğim,daha sonraki zamanlarda detayları açıklayacağım.
Herkese iyi sporlar.

Son düzenleme:

Kaan Arslan

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • İlk Beğeni!
  • İlk Mesaj
Fit Puan
154
Uzaktan eğitin benide :)

bassanaorda

Forum Üyesi
Ödüller
5
  • 50. Mesaj!
  • 25. Beğeni!
  • 20. Mesaj!
  • İlk Beğeni!
  • İlk Mesaj
Fit Puan
596
Hazır olduğunuz ve istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz :) Fiyatları ve detayları konuşabiliriz. Teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:

Kaan Arslan

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • İlk Beğeni!
  • İlk Mesaj
Fit Puan
154
Ben dünden hazırım beni lütfen eritip şekillendirin

1 cevap var

bassanaorda

Forum Üyesi
Ödüller
5
  • 50. Mesaj!
  • 25. Beğeni!
  • 20. Mesaj!
  • İlk Beğeni!
  • İlk Mesaj
Fit Puan
596
Bugün öğlen saat 16.30 civarı sizinle iletişime geçeceğim Kaan bey.Her konuda yardımcı olacağım detayları özel bir şekilde konuşuruz.

Kaan Arslan

Forum Üyesi
Ödüller
2
  • İlk Beğeni!
  • İlk Mesaj
Fit Puan
154
Bir anda gaza gelmiştim tüh paralı mıydı? :embarras:

1 cevap var

bassanaorda

Forum Üyesi
Ödüller
5
  • 50. Mesaj!
  • 25. Beğeni!
  • 20. Mesaj!
  • İlk Beğeni!
  • İlk Mesaj
Fit Puan
596
Paralı olmasına gerek yok şuan için bu sporu para için yapmıyoruz :) Ben size ücretsiz yardımcı olacağım. Kendiniz tatmin olursanız sonuçlardan devam edersiniz.

bassanaorda

Forum Üyesi
Ödüller
5
  • 50. Mesaj!
  • 25. Beğeni!
  • 20. Mesaj!
  • İlk Beğeni!
  • İlk Mesaj
Fit Puan
596
Vallaha yazık kanka ciddiyim üzlüyorum ben böyle tiplere ya.Dışarda biraz dikkat çekelim diye 3XS giyip arnold gibi gezen insanlara benziyo bu bana yazan arkadaş gibileri.Hazıra alışmış.Eminim en geç 1-2 yıl sonra bırakırlar sporu.

ThousandYears

Forum Üyesi
Ödüller
9
  • 100. Beğeni!
  • 250. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
  • 100. Mesaj!
  • 25. Beğeni!
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
1,158
2 ihtimal var kanka ilaç kullananlar da , ilacı bırakınca psikolojik çöküşe geçecek , kuş eskisi gibi olmayacak . Ya ilaca bağımlı hale gelecek ya da sporu bırakacak .

bassanaorda

Forum Üyesi
Ödüller
5
  • 50. Mesaj!
  • 25. Beğeni!
  • 20. Mesaj!
  • İlk Beğeni!
  • İlk Mesaj
Fit Puan
596
@içimdışımtavukoldu birader istediğini yapabilirsin,umarım daha iyi yerlere gelirsin beni ilgilendirmez.Ama böyle kür yapıp gelip beni aşşağılma çabalarına girmene,hakaret etmene gerek yok.Benim için başarı sokakta insanların ‘’ bu fiziği nasıl yaptın, abi bana da yardımcı olur musun’’ gibi şeyler(Ki daha o seviyelerde değilim)İnsanların başarılarını taktir etsen,bir hastalık üzerinden dalga geçmesen,ben de ona göre gelirdim sana.Üslubuna dikkat et yani.