Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Önerdiğiniz kaliteli parfüm

Oguzhan47

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 100. Mesaj!
Fit Puan
0
Konuyla alakasız ama evet arkadaşlar parfüm alıcam param var baya ama abartma olmasin fiyat guzel kaliteli bir parfüm söletmisiniz

Naci

Moderatör
SMS Onaylı
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
68
Geyik&Eglence bolumune actiginiz icin konu disi olsa da siritmiyor en azindan.

Parfum biraz kisinin tenine ozeldir. Teninize uygun kokuyu secmeniz ve bunu icin de denemeniz daha faydali olacaktir. Ama illa tavsiye diyorsaniz, an itibariyle kullandigim parfumleri yazabilirim.

Unutmadan ben sarisinim, benim tenime genelde sandal agaci olan parfumler gidiyor. Su anda gunluk kullanimda (sabah evden cikarken sIkIp gittigim)
Burberry Touch ve Dsquared² wood brown kullaniyorum.

Daha ciddi bir gorusme, toplanti, bulusmaya gideceksem favorim Yves Saint Laurent'in Body Kouros parfumu. Ilaveten Chanel de Blue , Lagerfeld, Paco Rabane One Million, Issey Miyake L'Eau D'issey Beton kiyafet ve gidilecek yere gore kullandiklarim.

Yukarida da dedigim gibi teninize uygun olani secmeniz cok onemli, bunun icinde alacaginiz yerdeki tester urunleri bileginize veya teninize uygulayip 1-2 saat gezip kaliciligini, vucudunuza uyumunu denemelisiniz.

Iyi sporlar.

Ra'thul

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Merhaba,

Benim kulladıklarım, Armani code ve Versaci Eros. Bleu de güzel fakat pahalı biraz :)

Saygılarımla!

Naci

Moderatör
SMS Onaylı
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
68
Merhaba,

Benim kulladıklarım, Armani code ve Versaci Eros. Bleu de güzel fakat pahalı biraz :)

Saygılarımla!

Ben genelde duty free'den aliyorum tatile giderken ya da genelde yilbasi-erkeklergunu-kadinlar gunu ve diger onemli bayramlardan once kozmetik magazalarinda %50 indirim oluyor, o zamanlar kacirmiyorum.

jasperfreeman

K. Moderatörü
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
Fit Puan
0
Ben sadece Givenchy pi kullanıyorum. Resmen bağımlısıyım bu kokunun :)

Cezzar

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Ben genelde duty free'den aliyorum tatile giderken ya da genelde yilbasi-erkeklergunu-kadinlar gunu ve diger onemli bayramlardan once kozmetik magazalarinda %50 indirim oluyor, o zamanlar kacirmiyorum.
Uygun fiyata bulabilirsen bvlgari le gemme serisine bak Türkiye’de çok pahalı ama kokuları müthiş ötesi, buradaki Fiyat aralığı 1300-1500 tl arası

furkanbayer

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ödüller
1
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
0
O kadar kaliteli değil ama Caldion.