Öncesi Sonrası Yarışması [SONUÇLANDI]

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Site Admini
Web Sitesi
www.instagram.com
Nedir?

Hırs ve motivasyonunuzun artması amacıyla bir yarışma düzenlemeye karar verdik. 29 Aralık - 14 Haziran Tarihleri arasında düzenlenecek yarışmada en iyi gelişim gösteren yarışmacı müthiş ödülün sahibi olacak

Yarışmaya ister son 1 ay kala ister daha bugünden katılabilirsiniz. Fakat biz ne zaman katılırsanız katılın sonucu 6 aylık değişim olarak değerlendireceğiz dolayısıyla ne kadar erken katılırsanız o kadar şanslısınız

Neden bu kadar uzun?

Gerçekten bir değişim görebilmek için 6 ay çok ideal bir süredir. Ayrıca 6 ay boyunca sizin motivasyonunuzu üst seviyede tutacaktır!

Peki ya bu ödül nedir?

Savaş Cebeci tarafından tamamen size özel hazırlanmış bir program. Detaylı, sizin kişisel özellikleriniz dikkate alınarak, günlük yaşamınız dikkate alınarak yazılmış tamamen özel bir program.

Peki Nasıl katılacağım?

Öncelikle bu başlık altına "Katılmak istiyorum" yazmanız gereklidir.

Daha sonra Öncesi ve Sonrası <---(buraya tıklayın) başlığı altında yeni bir konu açmanız gereklidir :
http://www.fitnessbilim.com/forum/100/oncesi-ve-sonrasi/

Açacağınız konu başlığı şöyle olmalı : Yarışma - Rumuz ya da Ad soyad (örnek: Yarışma - Mehmet Kaban ). Elinizde o günün gazetesi ile birlikte(Bir kağıda üye isminiz ve tarih yazsanızda olur. Bunların bilgisayar çıktısı değilde elle yazılması şarttır, ve görünür olmalı.) , vücudunuz net bir şekilde görülecek şekilde bir fotoğraf eklemelisiniz. Dilerseniz antreman programınızı yazabilir beslenme programınızı yazabilir diğer üyelerle fikir alışverişi yapabilirsiniz. Elinizde güncel gazete olması çok önemli bu yalancılığın önüne geçmemizi sağlayacaktır(Bir kağıda üye isminiz ve tarih yazsanızda olur. Bunların bilgisayar çıktısı değilde elle yazılması şarttır, ve görünür olmalı).

Ayrıca her ay gelişiminizi gösteren fotoğrafları kendi başlığınız altına eklemelisiniz.

Diğer kullanıcılar dilerlerse fotoğraflarınız altına yorum yapabilirler.

Kazananı kim seçecek?

Finale kalan ilk 10'u jüri seçecek, fakat daha sonra finaldeki 10 kişiyi sitemizin üyeleri kendileri oylayacaklar ve kazananı seçecekler.

Jüriyi kim seçecek?

Yönetim

Jüriye başvurabilirmiyim?

Tabiki. Bunun için bana özel mesaj olarak "Jüriye katılmak istiyorum" demeniz yeterli.
Jüri sayısı 10 olacaktır. Yönetimden 5, üyelerden 5 temsilci olacaktır.
Jüride yer alacak üyeler 2 Ocak 2015'de açıklanmıştır : http://www.fitnessbilim.com/forum/duyurular/1033-juriye-secilenler-listesi-yarisma.html

Resim yüklemek için ilk önce hizliresim.com ya da postimage.org tarzında bir resim upload sitesine resminizi yüklemeniz gerekli, daha sonra buraya link gelecek şekilde [ /IMG] mesajınıza eklerseniz atarsanız resim gözükür, zaten forum link olarak otomatik de resimi yüklediğiniz sitede size kopyalama şansı verir. Eğer başarılı olamazsanız resmi yüklediğinizde size verilen direkt link i kopyalayın ve mesaja yapıştırın.[/FONT][/COLOR]

[B][SIZE=4][COLOR=#800000]Yarışma başlasın! İyi olan kazansın[/COLOR][/SIZE][/B] :)

[I][B]Not : Yanlızca doğal sporcular katılabilir. Anabolizan kullanan sporcuların yarışmamıza katılması yasaktır.[/B][/I]

Son düzenleme:
Site Admini
Web Sitesi
www.instagram.com
Jüri olarak seçilmek için bana özel mesaj atmanız gerekiyor, daha sonra mesaj atanlar arasından rastgele 5 üye seçilecektir

Son düzenleme:
Yorum
Forum Üyesi
Tam bana göre, katılmak istiyorum

Yorum
Forum Üyesi
koca forumda 1 kisimi kendine guvenen nerde bu cengaverler :)

Yorum
Forum Üyesi
Katilmak istoyorumm;)

Yorum
Site Admini
Web Sitesi
www.instagram.com
Arkadaşlar lütfen elinizde güncel gazete varken fotoğraf çekilin aksi halde başvurularınız kabul edilmeyecektir. Ayrıca Konu başlığını : "Yarışma - Mehmet Kaban" örneğinde olduğu açmaya özen gösterin. Fotoğrafları başvuru yaptıktan kısa süre sonra kendi konunuzu açarak ekleyin ki üyelerimizde yorumlarıyla size katkıda bulunabilsinler
başlık açmak için : http://www.fitnessbilim.com/forum/100/oncesi-ve-sonrasi/

Son düzenleme:
Yorum
Forum Üyesi
Harika fikir [emoji106] Katilmak istiyorum [emoji109]

Just Focus.

Yorum
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...