Ön Hazırlıklar İçin Yardım

qliwell

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Evet daha önce ki 2 konumda da belirtiğim gibi 2 hafta sonra kilo vermek için fitnessa başlıyorum. Bende o 2 haftayı boş geçip kendimi daha çok şişirmek istemiyorum. Belli bir düzene göre devam edicem bu 2 hafta içinde ve yemeye içmeye dikkat edicem. Çoğu yerde yeşil çay yağ yakmaya yardımcı yazıyor o yüzden yeşil çay içmeye başladım şuan daha ilk bardak ama aklıma şu takıldı Lipton Beşi bir arada ( içindekiler biberiye funda otu yeşil çay kekik mate yaprağı ) bu yeşil çayla devam mı edeyim yoksa siz başka bir şey önerir misiniz ve tabi ki bunların dışında hazırlık olarak ne önerirsiniz teşekkürler.

durbre

Forum Üyesi
yeşil çaydan kasıt o poşet çaylar değil sen yanlış anlamışsın

hakiki yeşil çay. siyah çayın yeşil hali yani. ekonomik ve 1. kalite satan bir yer biliyorum nerden alacağını bilemezsen özelden verebilirim yerini. çok memnunum şimdiye kadar içtiğim en iyi yeşil çay.

qliwell

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Ben baya yanlış anlamışım ya :) Özelden yazarsan sevinirim birde bunlar dışında ne önerirsin

durbre

Forum Üyesi
genel manada kafein. türk kahvesi nescafe. bunun dışında tarçın

qliwell

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Şekersiz türk kahvesi günde kaç kez

durbre

Forum Üyesi
Şekersiz türk kahvesi günde kaç kez
günde 5-6 bardak tüketebilirsin. yine yeşil çay da bu şekilde tüketebilirsin. hiit cardio yu eksik etme. cardiolardan sonra en az 1 saat su dışında bir şeyler tüketme. yeşil çay veya kahve de içebilirsin tabi şekersiz aromasız süttozu falan gibi şeyler olmadan

qliwell

Onaylı Üye
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Peki teşekkür ederim. :)

mustix

Forum Üyesi
Benim görüşünü aldığım bütün diyetisyenler yeşil çayı günlük 2 bardaktan fazla önermiyor.

durbre

Forum Üyesi
Benim görüşünü aldığım bütün diyetisyenler yeşil çayı günlük 2 bardaktan fazla önermiyor.
ben günde en az 2 litre yeşil çay tüketiyorum. kan değerlerimde bir sorun çıkmadı şimdiye kadar. (7 aydır paso içerim)

mustix

Forum Üyesi
ben günde en az 2 litre yeşil çay tüketiyorum. kan değerlerimde bir sorun çıkmadı şimdiye kadar. (7 aydır paso içerim)
Fazla tüketilmesinin kalbe baskı yaptığı ve tansiyon sorunlarına neden olduğunu söylediler bana. Bir diyetisyenden fikir al bence.