Omuz genişliği genetek mi

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Bazı insanlar hiç spor yapmamasına rağmen omuzlar geniş duruyor.

Benim omuzlarım ağırlık çalışarak genişler mi ?

Forum Üyesi
Omuz genisligi genetiktir calisrak omuzun yan kisimlarini genisletebilirsin. Iyi bir omuz istiyorsan belini ince tut derlerdi Ince bel oldugunda Omuzlar daha buyuk gosteriyor.. Diye biliyorum ben.

Yorum
Forum Üyesi
ben geniş omuzluların genetik olduğunu düşünmüyorum yani şöyle ola bilir tamam belki spor yapmıyordur falan ama sporu sadece gym ile eş tutmamak lazım bence hayatta yaptığımız her hareket spordur bunun en güzel örneği bence şeydir beyzbol daki top atıcılarının top attıkları kolun güçlü olmasıdır veya bisikleticilerin bacakları daha güçlü olmasıdır belki adam omuz calışmıyor ama hayatında veya küçükken olsun omuz kullandığı bir iş yapmış ola bilir ben hiç doğar doğmaz omuzları geniş olan biri görmedim açıkcası.

Yorum
Forum Üyesi
Onu bende biliyorum ince bel daha geniş omuzlar :) Kesinlikle bende öyle düşünüyorum adam denize yakın bir yerde yaşıyordur yaşam stili yüzünden omuzları geniş oluyor yüzdükleri için ama ben yüzmeden yapmak istiyorum bende çalışıyorum omuz 12 haftada ne kadar olacak bakalım :)

Yorum
Forum Üyesi
flood yapma forumu kirletme. ve 12 hafta gibi kısıtlamalar koyma sen calış olur bir zaman.
Flood yapmak ard arda sürekli yazı yazmak anlamına gelir ben burada forumu kirletmiyorum veritabanında ekstra bir hafıza kirliliğine neden olmuyor zaten ben formum veritabanında kayıtlı sadece formu update ediyorum daha sağlıklı cevaplar alabilmek için

Yorum
Forum Üyesi
ben neden genetim dedim dostum cunku savas bey bir video paylasmis Gogus Arasi Bosluk - YouTube nasil genetik olarak aciklama yapmis . Her insanin genetigi farkilidir ayni degildir bence omuzda genetikdir.
Lutfen bir uzman cevap versin bende merak ediyorum haa.. :D

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek: