Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Olurmu ki?

SöNMeZ

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Imkansiz bir durumdur, örneğin x hareketini yapan kadinir , x hareketini yapan erkektir çalişan bölge aynidir . Senin dediğin şunun gibi birşey olmuş sayin kardeşim kadin bench press yapiyor, erkekte bench press yapiyor erkeğinki kadin gibi değil erkek gibi oluyor , kadininkide erkek gibi değil kadin gibi oluyor göğsü memeleri , ok anlaşilabilmişimdir umarim :D

SaVaS

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
Kadınlar ve erkekler aynı şekil calışamaz bunun en basit sebebi metabolizmaları farklıdır misal verecek olursak kadınların kas kütlesi erkeklerden azdır bundan dolayı erkekler kadar calışmalarına gerek yoktur zaten erkekler kadarda olamazlar yanlış hatırlamıyorsam ms seviyesi yarışmacı model bayanların bile kol ölçüleri 40 - 45 cm arasıdır farkı siz hesap edin ronnie 60 dı :)

ama öyle yok meme ucu yok şeymiş cart curtmuş bunların alakası yok. var ise'de öyle ahım şahım fark yok.

ama kadın ile erkek arasındaki en büyük fark bence testosteron oranı.

Son düzenleme:

SöNMeZ

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Sayin kardeşim demek istediğim şudur erkeği kadindan ayiran testesteron v.s biliyorum bunlari ancak hareket ve etki ettiği bölge hakkinda bilgi verdim ben yani bahsettiğimiz şeyler - + gibi birşey resmen :D

SaVaS

Forum Üyesi
Ödüller
3
  • 250. Mesaj!
  • 100. Mesaj!
  • 100. Beğeni!
Fit Puan
0
Sayin kardeşim demek istediğim şudur erkeği kadindan ayiran testesteron v.s biliyorum bunlari ancak hareket ve etki ettiği bölge hakkinda bilgi verdim ben yani bahsettiğimiz şeyler - + gibi birşey resmen :D
hareketlerin etki bölgesinin nasıl değiştiğini bana açıklarmısın arkadaşım ? sen bayanlar bench press yapmıyor mu sanıyorsun acaba ? yapıyorsa gögüs değilde nereye yansıyor ?

SöNMeZ

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Yazimi dikkatli oku dişi bench yapar göğsü çalişir herif bench yapar göğsü çalişir olay bu .bibak sen yukari.

Kr27al

Forum Üyesi
Ödüller
0
Fit Puan
0
Arkadaşlar ikinizde teşekkür ederim ama siz yinede tartışmayın ;)