(Okumadan Konu Açmayın)Öneri,İstek ve Şikayet Bölümü Hakkında

burakkho

Moderatör
13 Ağustos 2014
337
250
43
İstanbul
Arkadaşlar bu bölüm kişisel sorunlarınızı yazıcağınız veya soru sorcağınız bir bölüm değildir. Bu bölüm forum hakkında tavsiye verebilceğiniz bir bölümdür.
 
Tepkiler: merhan ve Kverth

burakkho

Moderatör
13 Ağustos 2014
337
250
43
İstanbul
Bu bölüme konu açarken buraya bir göz atın allah aşkına istek öneri ve şikayeti ne anlıyorsunuz.Yanlış açılan konuları silmekten ciğerim soldu.
 

Nurettin Olgun

Yönetici
22 Mayıs 2015
1,881
604
133
31
Boy (cm)
181
Yaş
30
Kilo (kg)
88
1.Forum'da sorulan soruların geneli daha önceden sorulmuş ve cevaplanmış sorular. Arkadaşlar arama motorunu kullansalar, soru sormak istedikleri konu hakkında arama yapsalar.Hem istedikleri konu hakkında daha fazla bilgiye sahip olurlar.Hemde forum kirliğinin önüne geçilmiş olur.

2. Biz forum üyelerinin hazırlamış olduğu konuları, forumla uzaktan yakından alakası olmayan spor hocaları kullanıyor.Dün şahsen internet'de karşılaştım yani emeğimize saygı açısından forum konuları sadece üyelere açık olsa çok güzel olurdu.(Yönetici arkadaşlardan rica olunur.)

3.Arkadaş forumda neredeyse her konu hakkında hazırlanmış ve cevaplanmış konular var.Bazen facebook'da görüyorum ısrarla yorum olarak Savaş Hocamızın sayfasında sorulara cevap arıyorlar.Oysaki bir çoğu forumda var ister savaş hocanın cevaplandırdığı ister sporcu arkadaşların cevaplandırdığı olsun.

4.Forum akışı bu v.b sebeplerden ötürü sıkıcı oluyor.Oysa sıradan dandik bir mizah sayfasında bile 50,000 ile 100,000 takipçi var, foruma baktığımızda topu, topu 8 bin ile 9 bin arası çoğu sadece canlı yayın olduğunda online .Yani sağda , solda facebookta sporculara yalvarıp. Ne olur program yazın ne yapmalıyım diyeceklerine üye olsalar.Hem paraları ceplerinde kalır hemde zamandan kazanmış olurlar.


5.Burak arkadaşımız bile bıktığına göre muhakkak ters giden bişey var bu forumda
:)


6.Soru sorduklarında soruları cevaplanmadığı için kızan arkadaşlar.Bu sebepten cevaplanmıyor her gün dejavu yaşıyor üyeler.
 
Tepkiler: Abbys1