Öğrencilik

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Öğrenciyim 1 yıldır bu sporu yapıyorum herşeyle ilgili videolar izledim belkide ama şu beslenmeye çözüm bulamadım öğrencilikte nasıl beslenilie 8.00 16.00 okuldayım 1 saat 12 de aram var döner yemekten başka çarem yok napabilirim protein ihtiyacımı karşılayamıyorum
Kilo:69
Boy:179

SMS Onaylı
Forum Üyesi
Kendi yemeğini yapıp okula götürebilirsin veya IF yapabilirsin , ıf en iyi metod değil fakat yaşam için kolaylık sağlayan bir diyet

Yorum
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Bak şimdi kardeşim ne yapıyorsun biliyormusun.

Bak

Yemek kabı alıyorsun geceden tavuk haşlayıp yanına yağsız tuzsuz pilav koyuyorsun okula götürüp öğle aranda yiyorsun. Kimse de hor görmez seni merak etme

Yorum
SMS Onaylı
Onursal Üye
Protein tozu yada gainer toz yanınıza alıp hazırlayın. Konuyu açarken konu başlığına dikkat edin, öğrencilik diye başlık olmaz. Onu düzeltin lütfen.

Yorum
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Protein tozu yada gainer toz yanınıza alıp hazırlayın. Konuyu açarken konu başlığına dikkat edin, öğrencilik diye başlık olmaz. Onu düzeltin lütfen.
Merhaba.
Karşımızdaki arkadaşımızıda hemen takviyelere yöneltmek doğru değil bence. Normal besinlerle ilgili farklı tavsiyeler verebilirsiniz.

Ben ünideyken öğle yemeğimi okul yemekhanesinden yiyordum spor önceside bi tane kaba kendim yemek hazırlıyodum.

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: