Ne yapsam veremiyorum

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Bu işin %80 i kalori açıgıdır (yağ yakımı) %20 si besin zamanlamasıdır intermittent fasting veya nasıl alcagın önemli degil

ben 4 saat aralıklarla uyguluyorum ögünleri
Mesela ben 171 cm boy 92 kilo 28 yağ oranına sahibim kalori açığım 2300 kalori diye biliyorum ve işte ben zamanlama olayını ve neler yiyeceğimi çözemedim mesela sabah 7 de yedim 8 saat sonra 4 te ikinci öğünüde yedim ondan sonra bir gün sonraki saat 7 yr kadar sadece su mu içiyorum sporumu hamgi saate denk getirmem lazım felan

Yorum
SMS Onaylı
Forum Üyesi
Verememenin sebepleri;
sabırsızlık
Yanlış diyet
Paranoya.

Sakinleş ve düzgün bir diyet ve sabırla ayda 4-5 kg civarı ver. Zaten daha küçüksün. 15 kg versen istediğin vücuda kavuşursunki buda 3-4 ay dişini sıkmak demek... bence bunu başarabilirsin :)

Yorum
SMS Onaylı
Forum Üyesi
önce aç karnına yapılan kürler var onlara bak maydonozlu blenderdan gecen , ılık lımonlu su var ,
sonra yıne aç karnına keten tohumu yagı var bır kasık ondan cektır al. bu vıtamın destegı saglar
kahvaltın bır yumurt semız otu papaya bıber zeytın bır ıkı dılım tam bugday ekmegı bahçıvanın suzme peynırlerı var ondan bır mıktar
12 gıbı elma ve cevız ye kabuklu al3 tane
2 gıbı çorba iç ve yanında salata ye çorba ımkanın yoksa evde önceden hazırladıgın bır kase salatayı tavuk gögsu eklenmış olarak yada sade elma sirkesi ile ye bır dılım de ekmek
5 gıbı 30 gr yulaf muslu nu az sute ye
7 de de aksam yemegınde hamur ve turevlerınden uzak dur makarna mantı vs vs
sulu yemek varsa 10 kasık ıkı dılım tam bugday bol salata
yatmadan da 1 kase yogurt lımon sık yada pul bıber ekle zevkıne
antreman aksam ıse o aksam yemegını pas gec ve sadece lımonlu yogurt ye..
şimdi
maydonoz lımon keten tohumu semız otu papaya bıber cevız sırke lımonlu yogurt
hepsı metabolızma hızlandırıcı yag yakıcı az çok , kımde ne kadar etkılı olur bılınmez .
ama uygulamada sorun olmaz ...
aralarda bol su iç , içebilirsen yeşil çay, yada turk kahvesı yada cafeınlı urunler,
kılo vermemektekı sıkıntı yarısını dogru yarısını yanlış yapmakta mesela su içmemek gıbı ...mesela gun ıcerısınde az hareket etmek gıbı..
yada arada söylemeye deger bulmadıgımız bır avuc badem fındık yada bır tane cokonat gıbı atıstırmalıklarda da yatıyor,
sen yapıyormusun bılmıyorum belkı farkında bıle degılsındır..
spor duzenınıde gözden geçir , 3 gun salonsa 2 gunde yuruyus yap , inatçı bır durum var ise
çogu teknıgı bır ay uyguladım sonunda hepsı faydalı oldu ,
en önemliside şeker ve turevlerını kesmen sıvı kesınlıkle içme
fayda görursen dıyetındekı proteın mıktarını x2 yap
daha sonrada x3
diyet konusunda yuzlerce mesaj yazdım Follow me :)

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: