Ne kadar protein alamalıyım

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
Forum Üyesi
Kilo (kg)
59
Spor Geçmişi
3
Boy (cm)
164
Merhaba bilgilerim zaten yazıyor zaten kaslı bir vücudum var fakat daha fazlasını istiyorum birde günde dinlenmelerle beraber 2-3 saat sporum sürüyor dinlenme olmadan 1,5-2,5 saat falan sürüyor ne kadar protein almalıyım yararlı cevap yazanlardan şimdiden ALLAH (c.c) Razı olsun

SMS Onaylı
Forum Üyesi
Spor yapan bireyler vücut ağırlığının 1.5 - 2 katı kadar (gram olarak tabi) protein tüketmeli.
Ayrıca ne tür bir çalışma sisteminiz var ? 2 - 3 saat spor bana fazla geldi gibi.

Yorum
Forum Üyesi
Spor yapan bireyler vücut ağırlığının 1.5 - 2 katı kadar (gram olarak tabi) protein tüketmeli.
Ayrıca ne tür bir çalışma sisteminiz var ? 2 - 3 saat spor bana fazla geldi gibi.
şu anda programı yazamam fakat 10 un üstünden spor haraketim olduğunu biliyorum herhalde 22 tane haraket falan vardır

Yorum
Web Sitesi
www.fitnessbilim.com
Spor saati çok uzun 40 bilemedin 60 dakika geçmesin.

Muhtemelen zayıf ve kaslı görünüm vardır ve bu kadar spor zamanına iyice kas kaybı yaşarsınız.

O yüzden bulk dönemine girip güzelce büyüme yaşayın sonra define olup hacim kazanırsınız. Onun dışında protein miktarı kilonun 2 katı kadar alabilirsin mesela 150 grama kadar çıkabilirsin.

Yorum
Forum Üyesi
Web Sitesi
www.youtube.com
O yüzden bulk dönemine girip güzelce büyüme yaşayın sonra define olup hacim kazanırsınız. Onun dışında protein miktarı kilonun 2 katı kadar alabilirsin mesela 150 grama kadar çıkabilirsin.
başkan ben 5.yılıma girdim Vgde antrenman sürem hiç 2 saat altına düşmedi 2 veya 2 saat 30 dakika şu aralar yazın 3 saat 3.30 atıyordum ama aşırı kalori alıyordum ve temiz kalori 5-6 k kalori kesin alıyordum

Yorum
Web Sitesi
www.fitnessbilim.com
başkan ben 5.yılıma girdim Vgde antrenman sürem hiç 2 saat altına düşmedi 2 veya 2 saat 30 dakika şu aralar yazın 3 saat 3.30 atıyordum ama aşırı kalori alıyordum ve temiz kalori 5-6 k kalori kesin alıyordum

Gerçekten merak ettim öğünlerinizi

Yorum
Forum Üyesi
Web Sitesi
www.youtube.com
Gerçekten merak ettim öğünlerinizi
sabah 05:00 de uyanıyordum sırf fazla kalori almak için günde 7-8 saat uyuyordum genellikle akşam 21.00 23:00 aralığında yatıyordum genellikle 10 oluyordu bu saatler her 3 4 saate bir mideye yemek sokuyordum gıdalarım genellikle basmati pirinç yulaf siyah pirinç pirinç patlağı karabuğday greçka protein çeşit çeşit tüketirdim dana karaciğer sakatat tüketmeye çalışırdım her gün 200 250 gram kolestrol yüksek tutmak için cünkü bana testestoron sağlıyordu hindi tavuk olurdu genellikle her öğün 100 300 gram sebze tüketirdim günlük lif 80-50 gram arası alırdım sebze cok severim kısacası idmana kadar gömerdim temiz besinleri bilgisayar geçince atiyim tam listeyi

Yorum
  • :)
  • :D
  • ;D
  • :lollol:
  • :lol:
  • ;)
  • :(
  • :cool:
  • :p
  • :eek:
  • :laugh: