Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Nasil soru sorucam

ThousandYears

Forum Üyesi
Ödüller
9
  • 100. Beğeni!
  • 250. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
  • 100. Mesaj!
  • 25. Beğeni!
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
1,158
Sorunuzu yazabilirsiniz hocam

srsr4

Forum Prensesi
Forum Üyesi
Ödüller
2
  • İlk Beğeni!
  • İlk Mesaj
Fit Puan
114
bazi bolgelerde fazla agirliktan dolay damar sismesi olustu fazla beyaz tenliyim cok belli oluyor onlari nasil giderebilirim damarlari kuculktmek normele döndürmek için neler yapmalıyım ? tesekkurler

ThousandYears

Forum Üyesi
Ödüller
9
  • 100. Beğeni!
  • 250. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
  • 100. Mesaj!
  • 25. Beğeni!
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
1,158
Damarlar belli oluyor yani öyle anladım , genelde kolda belli olur . Bu durum genetiktir , kilolu birisi değilseniz , yağ oranınız düşükse damarlar belli olur . Biz erkekler genellikle damarlar gözüksün diye uğraşırız :D . Damarların gözükmesini azaltmak istiyorsanız kilo almanız lazım , süt ve çikolata ürünlerini fazla tüketirseniz deriniz kalınlaşır buda olabilir ama bu durumda vücudunuzu iyi gözükmez, bence kadın olduğunuz için daha iyi bilirsiniz , suda çıkmayan vücut fondotenleri var , dışarı çıkarken , denize giderken vs. Sürebilirsiniz .

1 cevap var

srsr4

Forum Prensesi
Forum Üyesi
Ödüller
2
  • İlk Beğeni!
  • İlk Mesaj
Fit Puan
114
Valla damar erkeklerde iyide kizlarda bi garip duruyor :D ama şöyle derim ince ne kadar süt içsemde koldan elden kilo alamıyorum ve şişme spor yapmaya başladıktan sonra oluştu internette damar genişlemesi diye okudum o damarları içten yeme içmeyle normale döndürecegim bisey yok mu bildiginiz

ThousandYears

Forum Üyesi
Ödüller
9
  • 100. Beğeni!
  • 250. Mesaj!
  • 50. Beğeni!
  • 100. Mesaj!
  • 25. Beğeni!
  • 50. Mesaj!
Fit Puan
1,158
İçme yemeyle olur valla abla , balık etli olana kadar kilo alman lazım . Diğer türlü botoks , gerdirme silikon gibi şeylerle de olur ama maddi durumunuz varsa .

1 cevap var